هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 05:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 10 فروردين 1403 ساعت 18:03
جمعه 10 فروردين 1403 17:58 ساعت
2024-3-29 18:03:17
شناسه خبر : 377623
مردم یمن در ادامه حمایت‌های خود از مردم غزه امروز نیز راهپیمایی میلیونی برگزار کردند.
مردم یمن در ادامه حمایت‌های خود از مردم غزه امروز نیز راهپیمایی میلیونی برگزار کردند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: مردم صنعا پایتخت یمن راهپیمایی میلیونی در حمایت از مردم غزه را با شعار «وارد سال دهم شدیم و فلسطین مساله اول ما است» برگزار کردند.
 
منابع خبری گزارش دادند که این راهپیمایی گسترده در استان صنعا و ۱۴ استان دیگر برگزار شد. شرکت ‌کنندگان در این راهپیمایی شعارهایی در حمایت از مردم غزه و علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی سر دادند.
 
یمنی ها در این راهپیمایی بیانیه‌ای صادر و بر ثبات و تداوم حمایت‌های خود از ملت فلسطین تاکید کردند. در این بیانیه آمده است که راهپیمایی میلیونی ادامه خواهد داشت و آن را تحرکی جهادی و مسئولانه میدانیم.
 
شرکت کنندگان در این راهپیمایی تاکید کردند که سکوت و بی‌مسئولیت در قبال آنچه در غزه در جریان است به مثابه مشارکت در جنایت‌های رژیم صهیونیستی است.
 
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: بر اساس سنت‌های الهی و سنت‌های تاریخی، جنایت‌های وحشیانه دشمن صهیونیستی منجر به نابودی این رژیم خواهد شد.
 
یمنی ها تاکید کردند که هرگونه حمله زمینی آمریکایی-انگلیسی به یمن با مقابله هزاران قهرمان یمنی رو به رو خواهد شد و دوره تسلیم ملت‌ها در برابر آمریکا و انگلیس به پایان رسید.
 
در این بیانیه همچنین آمده است: به آمریکا و انگلیس یادآوری می‌کنیم که تداوم تهاجم به یمن منجر به پیشرفت نظامی نیروهای مسلح این کشور می‌شود.
 
بر اساس این گزارش، مردم یمن طی هفته‌های گذشته به طور متوالی راهپیمایی‌های گسترده در حمایت از مردم فلسطین در غزه برگزار کردند.
 
انتهای پیام/