هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 ساعت 19:00
يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 18:42 ساعت
2024-4-21 19:00:50
شناسه خبر : 379880
کاپیتان فصل گذشته تیم والیبال پیکان به تیم تازه لیگ برتری شده صنعتگران امید پیوست.
کاپیتان فصل گذشته تیم والیبال پیکان به تیم تازه لیگ برتری شده صنعتگران امید پیوست.
گروه ورزش-رجانیوز: با پیشنهاد غلامرضا مومنی مقدم و موافقت محور مدیرعامل و مصلح‌آبادی مدیر فنی، کاپیتان فصل گذشته پیکان، کاپیتان صنعتگران در رقابت‌های ۱۴۰۳- ۱۴۰۴ شد. در کارنامه بهبودی و طی سال‌ها بازیگری در تیم‌های ملی والیبال، مدال‌های متعددی از جمله مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ پوسان، مدال طلای جام کنفدراسیون آسیا در سال ۲۰۱۶ در ناخون پاتوم تایلند دیده می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، پاسور قزوینی بیش از دو دهه سابقه بازی در تیم‌های باشگاهی مختلف از جمله پیکان تهران، پردیس متحد قزوین، پتروشیمی بندر امام (ره)، باریج اسانس کاشان، شهرداری ارومیه، خاتم اردکان و نیان الکترونیک مشهد را نیز داشته است.
 
همچنین این باشگاه در ادامه بعد از معرفی غلامرضا مومنی مقدم به عنوان سرمربی، با محمدحسین نجاتی بازیکن اسبق تیم ملی نیز به عنوان دستیار اول او به توافق رسید. نجاتی در سال‌های اخیر علاوه بر سرمربیگری در لیگ عراق و اقلیم کردستان، در تیم‌های شهرداری تبریز، شهرداری ورامین ، شهداب یزد و گیتی پسند اصفهان نیز سابقه مربیگری دارد.
 
باشگاه صنعتگران امید همچنین به پاس تلاش‌های عباس اولادی قطر پاسور فصل پیش خود که از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده و به جرگه مربیان پیوست، در این فصل از او به عنوان یکی از دستیاران مومنی مقدم در کادرفنی استفاده خواهد کرد.
 
انتهای پیام/