هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 ساعت 19:20
يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 18:43 ساعت
2024-4-21 19:20:42
شناسه خبر : 379895
 سرپرست شرکت کنترل ترافیک شهر تهران از آغاز طرح نوسازی و بهینه سازی کنترل کننده چراغ‌های راهنمایی شهر خبر داد.
سرپرست شرکت کنترل ترافیک شهر تهران از آغاز طرح نوسازی و بهینه سازی کنترل کننده چراغ‌های راهنمایی شهر خبر داد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: حمید برادران روز یکشنبه گفت: در راستای بهبود عملکرد تقاطع ها، نوسازی و بهینه‌سازی کنترلر چراغ‌های راهنمایی شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: در فاز اول کابینت جدید چراغ راهنمایی در تقاطع بهبودی - ستارخان نصب شده است که علاوه بر افزایش کیفیت، مواردی از جمله حذف و ساده سازی برخی تجهیزات منصوبه، تغییر ریل‌بندی جهت نظم‌دهی به کابل‌ها، تغییر و بهینه‌سازی کلید پلیس از آنالوگ به دیجیتال، فیکس کردن و عدم لرزش کنترلر به آن اضافه شده است.
 
برادران اظهار کرد: در فاز دوم این طرح نیز با کاهش بردهای خروجی کنترلر و استفاده از انتقال سیگنال از طریق دیتا به جای برق مستقیم، هزینه‌های نصب و نگهداری به شدت کاهش خواهد یافت.
 
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران با بیان اینکه بیش از ۵۲۰ تقاطع مجهز به کنترلر هوشمند چراغ راهنمایی در طی سی سال گذشته توسط شرکت کنترل ترافیک تهران نصب شده است، گفت: این سیستم‌ها به دلایل مختلف از جمله برخورد وسایل نقلیه، تخریب و استفاده مستمر فرسوده شده و از طرفی نیز در طی این سال‌ها از قافلۀ پیشرفت تکنولوژی عقب مانده و تغییر چندانی نداشته‌ است که باید به روز رسانی شود.
 
انتهای پیام/


6
پسندیدم