هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 09:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 ساعت 19:57
يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 19:38 ساعت
2024-4-21 19:57:02
شناسه خبر : 379909
معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی طی حکمی محمدرضا باقری را به سمت دبیر جشنواره فرهنگی - هنری «اتقان» منصوب کرد.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی طی حکمی محمدرضا باقری را به سمت دبیر جشنواره فرهنگی - هنری «اتقان» منصوب کرد.
گروه فرهنگ-رجانیوز: محمد چکشیان طی مراسمی که در وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی برگزار شد، در حکمی، محمدرضا باقری مدیرعامل موسسه سوره هنر حوزه هنری را به عنوان دبیر نخستین دوره «جشنواره فرهنگی و هنری اتقان» منصوب کرد.
 
به گزارش رجانیوز، در بخشی از متن این حکم آمده است: «انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم، ضمن ترغیب و تشویق هنرمندان به حضور در بخش‌های مختلف جشنواره، زمینه بهره‌مندی از ظرفیت‌های بی‌بدیل و تأثیرگذار هنر در ترویج و تعمیق ارزش و جایگاه کار و تلاش و ارتقاء فرهنگ کارِ ایرانی-اسلامی را فراهم آورید.»
 
فراخوان نخستین جشنواره فرهنگی و هنری «اتقان» با هدف ارتقای فرهنگ کار و تلاش و تبدیل آن به گفتمان عمومی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی از اسفند سال گذشته منتشر شد.
 
این جشنواره فرهنگی به منظور تولید محتوای ادبی – هنری در حوزه فرهنگ کار، ترویج و اشاعه مؤلفه‌های فرهنگ کار و حمایت و در بخش‌های هنرهای تجسمی (پوستر و کاریکاتور)، عکاسی، طنز، شعر، نثر، استندآپ کمدی، ادبیات (شعر، داستانک، داستان کوتاه)، هنرهای نمایشی (تئاتر خیابانی – تئاتر کوتاه (صحنه‌ای)) از هنرمندان به صورت سراسری برگزار می‌شود.
 
آخرین مهلت ثبتنام و ارسال آثار به جشنواره اتقان تا ۳۱ اردیبهشت ماه اعلام شده و اختتامیه آن تیرماه امسال برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/


4
پسندیدم