هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 خرداد 1403
ساعت 06:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 4 ارديبهشت 1403 ساعت 12:07
سه شنبه 4 ارديبهشت 1403 10:51 ساعت
2024-4-23 12:07:00
شناسه خبر : 379990
فرمانده انتظامی غرب استان تهران، گفت: در جریان اجرای طرح نور، اطلاعاتی از فعالیت چند صفحه در خصوص انتشار تصاویر هنجارشکن به‌دست آمده و بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران، گفت: در جریان اجرای طرح نور، اطلاعاتی از فعالیت چند صفحه در خصوص انتشار تصاویر هنجارشکن به‌دست آمده و بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
گروه اجتماعی - رجانیوز: فرمانده انتظامی غرب استان تهران، گفت: در جریان اجرای طرح نور، اطلاعاتی از فعالیت چند صفحه در خصوص انتشار تصاویر هنجارشکن به‌دست آمده و بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
به گزارش رجانیوز، فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی و برخورد با ۲۱ صفحه اینستاگرامی هنجارشکن در غرب استان خبر داد. سردار کیومرث عزیزی اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ و عفاف و حجاب و در جریان اجرای طرح نور با رویکرد پایش فعالیت‌ها در فضای مجازی، با رصد مأموران پلیس امنیت عمومی و فتا در فضای مجازی، اطلاعاتی از فعالیت چند صفحه در خصوص انتشار تصاویر نامناسب و هنجارشکن به‌دست آمده و بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران پلیس امنیت عمومی، ۲۱ صفحه اینستاگرامی با مجموع مخاطبان زیاد را مورد شناسایی قرار داده و با پاکسازی و مسدودسازی صفحات اعلامی، با گرداننده آنها نیز برخورد قانونی به‌عمل آمد. فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: پلیس به صورت مستمر، فعالیت صفحه‌های مختلف اجتماعی و فضای مجازی را مورد رصد قرار می‌دهد و در صورت بروز هرگونه جرایم در این فضا، برابر قانون با افراد خاطی برخورد خواهد کرد، بنابراین به افراد فعال در فضای مجازی توصیه می‌شود در این عرصه نیز با رعایت ضوابط و قوانین کشوری و رعایت هنجارهای اجتماعی فعالیت کنند.

 
انتهای پیام/


11
پسندیدم