هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 10:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 ساعت 18:30
يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 18:07 ساعت
2024-4-21 18:30:39
شناسه خبر : 379861
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کشور بیش از ۲.۵ میلیون سفیر سلامت داریم و پیش‌بینی کرده‌ایم که این تعداد را به ۴ میلیون نفر افزایش دهیم.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کشور بیش از ۲.۵ میلیون سفیر سلامت داریم و پیش‌بینی کرده‌ایم که این تعداد را به ۴ میلیون نفر افزایش دهیم.
گروه اجتماعی-رجانیوز: حسین فرشیدی همزمان با دومین روز از هفته سلامت با شعار «سلامت خانواده از آموزش و پرورش تا آموزش عالی»، در برگزاری مراسم نمادین هفته سلامت در دبستان امام هادی (ع) شهرری با تاکید بر اهمیت سلامت روانی در کنار سلامت جسمانی دانش آموزان، افزود: در ایران ۱۶ میلیون دانش آموز داریم که نقش تاثیرگذاری در ارتقا و گسترش سلامت خانواده ها دارند.
 
به گزارش رجانیوز، وی با اشاره به طرح سلامت خانواده، اظهارداشت: در دولت مردمی بر پیشگیری مقدم بر درمان تاکید داریم و دانش آموزان می توانند در طرح سلامت خانواده در کنار وزارت بهداشت باشند.
 
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر فعالیت بدنی و تغذیه سالم در مدارس، گفت: وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش در صدد هستند تا گام های اساسی در جهت سلامت دانش آموزان بردارند.
 
آیین کاشت نهال به یاد شهدای گرانقدر غزه و مدافعان سلامت کشور و برپایی غرفه های یادمان شهدا، پایش سلامت، مشاوره بهداشت، بهداشت دهان و دندان، پایگاه مشاوره تغذیه سلامت، طرح ملی دادرس و ماهر و غرفه محیط زیست نیز در حاشیه این مراسم، برگزار و اجرا شد.
 
هفته سلامت ۱۴۰۳ با شعار «سلامت خانواده و مردمی سازی سلامت» از یکم تا هفتم اردیبهشت در کشور درحال برگزاری است.
 
انتهای پیام/