هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 ساعت 19:45
يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 19:38 ساعت
2024-4-21 19:45:56
شناسه خبر : 379904
نمایش «آنها دروغ می‌گویند» نخستین تئاتر دیجیتال موزیکال است که به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی در تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.
نمایش «آنها دروغ می‌گویند» نخستین تئاتر دیجیتال موزیکال است که به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی در تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.
گروه فرهنگ-رجانیوز: پردیس تئاتر شهرزاد در اردیبهشت ماه میزبان سه نمایش متفاوت است. چه کسی جوجه تیغی را کشت، نمایش موزیکال بیژن و منیژه و نمایش آنها دروغ می گویند در این مجموعه روی صحنه می روند.
 
به گزارش رجانیوز، نمایش آنها دروغ می گویند نخستین تئاتر دیجیتال موزیکال است که به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی در تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. هومن برق‌نورد، سارا رسول زاده و سهیل مستجابیان در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
 
حسن مصطفوی تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارد و ارکستر موسیقی ۱۵ نفره به آهنگسازی بهزاد عبدی بازیگران را همراهی می‌کنند.
 
آن‌ها دروغ می‌گویند روایت زن و مردی جوان است که پس از آشنایی با هم دست به طراحی یک سرقت می‌زنند و در مسیر این کار فجایعی پیش می‌آید.
 
این نمایش از اواخر اردیبهشت در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.
 
همزمان با شروع اجرای نمایش بیژن و منیژه از پوستر این نمایش که توسط ابراهیم حقیقی طراحی شده‌است، رونمایی شد.
 
نمایش بیژن و منیژه به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی و تهیه کنندگی مهدی بخشیانی از دوم اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۱ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. پوستر این اثر نمایشی توسط ابراهیم حقیقی طراحی شده است.
 
قربان نجفی، شهرام نجاتی، رضا عمرانی محسن بهرامی سحر یافتیان، علیرضا عابدی، زهره کدخدازاده، پارمیس هوبخش، اشکان شریعتی سیاوش خادم حسینی، اسد پورحمزه، آیسان نوریان و شکرخدا گودرزی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.
 
این نمایش که به صورت تمام موزیکال اجرا می شود، برداشتی آزاد از شاهنامه فردوسی است و با اجرای زنده یلدا یزدانی و مهدی سبحان پور هر شب ساعت۲۱ روی صحنه می رود.
 
بهرام افشاری با نمایش چه کسی جوجه تیغی را کشت در هفته پیش رو بازهم رکوردشکنی کرد و با فروش بیش از پانزده هزار بلیط به فروشی معادل ۶میلیارد رسید.
 
این نمایش به تهیه‌کنندگی محمد قدس که از ۱۵ فروردین روی صحنه رفته، در دوره اجرای قبلی هم یکی از نمایش‌های بسیار پرفروش بود و با استقبال بالای تماشاگران روبه رو شده بود.
 
تئاتر چه کسی جوجه تیغی را کشت با بازی بهرام افشاری و تینو صالحی هر روز در دو سانس در ساعت‌های ۱۸:۱۵ و ۲۰:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.
 
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پایان همه چیز خوب است. اگر پایان چیزی بد شد؛ نگران نباش! این پایانش نیست.
 
از دیگر عوامل این اثر نمایشی می‌توان به مدیر تولید: علی ‌اکباتانی، دستیار کارگردان: حسن خان‌محمدپور، گرافیست: پیمان امدادی و مدیر تبلیغات: آریان امیرخان اشاره کرد.
 
انتهای پیام/