هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 ساعت 19:12
يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 18:43 ساعت
2024-4-21 19:12:25
شناسه خبر : 379890
رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از هفت هزار قلم بلوریجات قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.
رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از هفت هزار قلم بلوریجات قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری روز یکشنبه در این خصوص افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری بلوریجات خارجی در انباری در شورآباد تخلیه و دپو شده که این کالاها توسط خودروهای شوتی از شهرهای جنوبی به اطراف تهران منتقل و سپس توسط وانت به این مکان منتقل و قرار بود به بازار ارسال شود.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: پلیس محل معرفی شده را بازرسی کرد و مشخص شد محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها ی آن در سامانه انبارها نیز ثبت نشده است و از سوی دیگر مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع جا ادویه‌ای، پیاله، بطری شیر و پارچ خارجی در محل دپو شده است.
 
به گفته سرهنگ افشاری، طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی مربوط به سالهای گذشته بوده و مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.
 
این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد هفت هزار ۱۲۸ عدد انواع بلوریجات محصول کشور چین بوده که سوله انبار پلمب، پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهمین به مرجع قضایی معرفی شد.
 
رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از شهروندان درخواست کرد که درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.
 
انتهای پیام/