هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 07:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 اسفند 1402 ساعت 18:47
چهارشنبه 2 اسفند 1402 18:41 ساعت
2024-2-21 18:47:53
شناسه خبر : 375920
سخنرانی شهیدان به صورت سه بعدی در یادمان‌های دفاع مقدس خوزستان برای بازدید اردوهای راهیان نور بازسازی می‌شود.
در یادمان‌های دفاع مقدس خوزستان؛

سخنرانی شهیدان به صورت سه‌بعدی بازسازی می‌شود

سخنرانی شهیدان به صورت سه بعدی در یادمان‌های دفاع مقدس خوزستان برای بازدید اردوهای راهیان نور بازسازی می‌شود.
گروه فرهنگ-رجانیوز: سخنرانی شهیدان به‌تازگی با استفاده از توان جوانان انقلابی بازسازی شده و به صورت سه بعدی برای اردوهای راهیان نور در یادمان‌های دفاع مقدس استان خوزستان پخش می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، در این طرح که «در راه فتح» نام دارد، سخنرانی‌های شهید مصطفی چمران، سید شهیدان اهل قلم سیدمرتضی آوینی و سردار شهید نادر مهدوی جمع‌آوری و از بین سخنرانی‌ها متن‌هایی انتخاب و بازسازی شد.
 
در طرح در راه فتح، سخنرانی شهید مصطفی چمران در دهلاویه، سخنرانی شهید سیدمرتضی آوینی در فکه و سخنرانی سردار شهید نادر مهدوی در یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ در اروند اجرا می‌شود.
 
معاون فرهنگی هنری ستاد مرکزی راهیان نور در همین‌زمینه درباره انتخاب این شهیدان گفت: سردار شهید نادر مهدوی به خاطر شجاعت وصف ناپذیرش در مواجهه با نیروهای آمریکایی در خلیج فارس انتخاب شد زیرا روی عرشه ناو آمریکایی رفت.
 
وی افزود: شهید دکتر مصطفی چمران نیز به خاطر مقام عملی و تخصص در مباحث مهندسی انتخاب شد تا به نسل جدید معرفی شود. همچنین شهید سیدمرتضی آوینی نیز به خاطر تخصص در هنر و تبیین دفاع مقدس انتخاب شده است.
 
طرح در راه فتح از دوم اسفند در مناطق دهلاویه، فکه و اروند اجرا می‌شود و اختتامیه آن روز یکشنبه ۲۰ اسفند مصادف با روز ملی راهیان نور است.
 
انتهای پیام/