هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 خرداد 1403 ساعت 12:44
شنبه 19 خرداد 1403 12:22 ساعت
2024-6-8 12:44:46
شناسه خبر : 381362
دبیرکل حزب‌الله در سالروز ازدواج امیرالمؤمنین، حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(ع) که در لبنان به‌عنوان هفته مقام خانواده شناخته می‌شود، پیامی برای مجاهدان لبنانی و خانواده‌هایشان صادر کرد.
دبیرکل حزب‌الله در سالروز ازدواج امیرالمؤمنین، حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(ع) که در لبنان به‌عنوان هفته مقام خانواده شناخته می‌شود، پیامی برای مجاهدان لبنانی و خانواده‌هایشان صادر کرد.
گروه بین الملل - رجانیوز: دبیرکل حزب‌الله در سالروز ازدواج امیرالمؤمنین، حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(ع) که در لبنان به‌عنوان هفته مقام خانواده شناخته می‌شود، پیامی برای مجاهدان لبنانی و خانواده‌هایشان صادر کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله به‌مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا علیها السلام که در لبنان به‌عنوان هفته «بزرگداشت مقام خانواده» در نظر گرفته می‌شود، پیامی برای رزمندگان لبنانی و خانواده‌های صبور آنها فرستاد.
 
متن کامل این پیام به‌شکل زیر است:
 
برادران مجاهد و خانواده‌های صبور و مجاهد آنها، سلام و رحمت و درود خداوند بر شما باد.
 
در فضای پربرکت سالروز ازدواج حضرت امیرالمؤمنین علی‌بن ابی‌طالب علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا علیها السلام، دو نور الهی، و هفته خانواده در حزب‌الله صمیمانه‌ترین تبریک و تهنیت‌ها را به شما ابراز می‌کنم. از خداوند بخشنده و مهربان می‌خواهم که نعمت جهاد در راه خود و ثباتِ قدم در مسیر ولایت و مقدمه‌سازی برای ظهور قائم آل‌محمد را که جان ما فدای قدوم مبارک ایشان باد، به همه ما عطا کند.
 
در سایه جهادی که در جبهه حمایت از عملیات طوفان الاقصی داریم و در برابر چالش‌های فرهنگی و اجتماعی که جامعه ما و خانواده‌هایمان را فرا گرفته است، به برادران و خواهرانم توصیه می‌کنم که به مراقبت از همسران، فرزندان و خانواده‌های خود توجه داشته باشند و به امور آنها اهمیت زیادی بدهند، با نیکی، توجه، محبت و خدمت به این امر اهتمام ورزند؛ زیرا هیچ‌کس جز دوست یا شهید در خدمت خانواده نیست.
 
این مناسبت (هفته خانواده) به الگوی نمونه در ازدواج و تربیت که در وجود امام علی و فاطمه زهرا تجسم یافته است می‌پردازد و ما از آنها درس‌های فداکاری، احترام، همکاری میان همسران، رعایت احکام شرعی، صبر بر دشواری‌ها و مصیبت‌های دنیا، جهاد زن کنار همسرش در همه موقعیت‌ها به‌عنوان شریک جهاد، توجه به تربیت دینی، قرآنی و جهادی را می‌آموزیم تا این ارزش‌ها در فرهنگ خانواده‌های مجاهد ما زنده بماند و یک زندگی سعادتمندانه در دنیا داشته باشیم و در آخرت هم به سعادت واقعی کنار خداوند برسیم.
 
از خداوند متعال می‌خواهم که با عطای صبر و پیروزی نزدیک، بر مجاهدان ما و خانواده‌هایمان منت بگذارد.انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home