هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 03:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 26 خرداد 1403 ساعت 12:16
شنبه 26 خرداد 1403 12:06 ساعت
2024-6-15 12:16:56
شناسه خبر : 381464
رئیس دفتر ریاست جمهوری با بیان اینکه شهید رئیسی مجدانه پیگیر مسائل استان‌ها بودند، اظهار کرد: ایشان اعتقاد داشت که تحول برای ما شعار نیست بلکه مأموریت است که باید عملیاتی و اجرایی شود.
رئیس دفتر ریاست جمهوری با بیان اینکه شهید رئیسی مجدانه پیگیر مسائل استان‌ها بودند، اظهار کرد: ایشان اعتقاد داشت که تحول برای ما شعار نیست بلکه مأموریت است که باید عملیاتی و اجرایی شود.
گروه سیاسی - رجانیوز: رئیس دفتر ریاست جمهوری با بیان اینکه شهید رئیسی مجدانه پیگیر مسائل استان‌ها بودند، اظهار کرد: ایشان اعتقاد داشت که تحول برای ما شعار نیست بلکه مأموریت است که باید عملیاتی و اجرایی شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر ریاست جمهوری در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره ویژگی‌های مدیریتی شهید رئیسی، گفت: اولین سفر آیت الله رئیسی به خوزستان بود که با معضل مشکل فاضلاب در استان خوزستان روبرو بودیم. 
 
وی افزود: از سوی دیگر با انتظار و توقعی از مردم روبرو بودیم از طرح موسوم به ۵۵۰ هکتاری که مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان بود و متاسفانه در دولت‌های گذشته بر زمین مانده بود.
 
 
رئیس دفتر ریاست جمهوری با بیان اینکه شهید رئیسی مجدانه پیگیر مسائل استان‌ها بودند، اظهار کرد: اینکه شهید رئیسی گفتند تا مشکل استان‌ها حل نشود لازم باشد ۴۰ بار هم سفر خواهد کرد، یکی از استان‌هایی که مکرر سفر کردند استان خوزستان بود.
 
اسماعیلی بیان کرد: شهید رئیسی اینقدر پیگیر بودند تا طرح غدیر به بهره‌برداری رسید و آب شرب بخش زیادی از استان تامین شد.
 
وی ادامه داد: جبهه‌های کاری از ۵ جبهه کاری به ۱۵۴ جبهه رسید و شهر اهواز به کارگاه تبدیل شد.
 
شهید رئیسی همگان را از حاشیه‌ها بر حذر می‌داشت
رئیس دفتر ریاست جمهوری تأکید کرد: شهید رئیسی نه تنها خود درگیر حواشی نمی‌شد بلکه همگان را از درگیر شدن با حاشیه‌ها بر حذر می‌داشت.
 
اسماعیلی خاطرنشان کرد: آیت‌الله رئیسی هیچگاه به وضع موجود راضی نبود و اعتقاد داشت قله در دسترس است اما هنوز به قله نرسیده‌ایم.
 
وی عنوان کرد: شهید رئیسی امام را تحول‌آفرین می‌دانستند و رهبر انقلاب را امام تحول خواه می‌دانستند و اعتقاد داشتند که جریان تحول را امام آغاز کرد، رهبری مطالبه و پیگیری کرد.
 
رئیس دفتر ریاست جمهوری گفت: شهید رئیسی اعتقاد داشت که تحول برای ما شعار نیست بلکه مأموریت است که باید عملیاتی و اجرایی شود.
 
اسماعیلی تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی در انتصابات، مدیر تحولی بودن را مدنظر داشتند، ایشان اعتقاد داشتند اگر این شاخصه نباشد گذران امور و ادامه وضع موجود است، شهید رئیسی می‌گفتند ما مأمور به ادامه وضع موجود نیستیم بلکه مأمور به رسیدن به وضع مطلوب هستیم.
 
انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home