هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 خرداد 1403 ساعت 14:22
چهارشنبه 23 خرداد 1403 13:27 ساعت
2024-6-12 14:22:03
شناسه خبر : 381444
معاون حقوقی دولت عنوان کرد: پرونده فرش‌های نفیس کاخ سعدآباد مفتوح است اما تا الآن رأیی صادر نشده است و از ۴۸ فرشی که سرقت شده هنوز هیچ فرشی پیدا نشده است.
معاون حقوقی دولت عنوان کرد: پرونده فرش‌های نفیس کاخ سعدآباد مفتوح است اما تا الآن رأیی صادر نشده است و از ۴۸ فرشی که سرقت شده هنوز هیچ فرشی پیدا نشده است.
گروه سیاسی - رجانیوز: معاون حقوقی دولت عنوان کرد: پرونده فرش‌های نفیس کاخ سعدآباد مفتوح است اما تا الآن رأیی صادر نشده است و از ۴۸ فرشی که سرقت شده هنوز هیچ فرشی پیدا نشده است.
 
به گزارش رجانیوز، محمد دهقان معاونت حقوقی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران طی سخنانی درباره پرونده سرقت فرش‌های کاخ سعدآباد اظهار داشت: پرونده فرش‌های نفیس کاخ سعدآباد مفتوح است اما تا الآن رأیی صادر نشده است و از 48 فرشی که سرقت شده هنوز هیچ فرشی پیدا نشده است.
 
وی افزود: متهمان بازجویی شد‌ه‌اند اما اگر فرشی پیدا شده باید تحویل کاخ سعدآباد شود.
 
دهقان درباره رأی دادگاه کانادا در پرونده هواپیمای اوکراینی عنوان کرد: درباره هواپیمای اوکراینی دو موضوع یکی در دیوان دادگستری بین‌المللی و یکی در سازمان بین‌المللی هوانوردی مطرح است.
 
وی اضافه کرد: رأی دادگاه کانادا که برای 21 نفر از خانواده‌های جان‌باختگان این هواپیما صادر شده عادلانه است و قصور شرکت هواپیمایی اوکراینی را ثابت کرده است.
 
دهقان ادامه داد: ما از رأی دادگاه کانادایی استقبال می‌کنیم، هیچ دلیلی وجود ندارد که جمهوری اسلامی ایران بخواهد هواپیمایی را که در خاک کشور خودش حضور دارد، بزند و اگر انسان عاقلانه برخورد کند می‌بیند که این قضیه یک اشتباه سهوی بوده است، این رأی می‌تواند در این زمینه که جمهوری اسلامی ایران در این زمینه مقصر نبوده است مؤثر باشد.
 
انتهای پیام/ 


16
پسندیدم

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home