هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 02:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 10 تير 1403 ساعت 13:02
يكشنبه 10 تير 1403 10:14 ساعت
2024-6-30 13:02:45
شناسه خبر : 381627
 مقام‌های آمریکایی اعلام کردند که یک افسر پلیس در ایالت نیویورک یک نوجوان ۱۳ ساله را به دلیل حمل «یک اسلحه ظاهرا واقعی» حمل می‌کرده است، به ضرب گلوله کشت.
مقام‌های آمریکایی اعلام کردند که یک افسر پلیس در ایالت نیویورک یک نوجوان ۱۳ ساله را به دلیل حمل «یک اسلحه ظاهرا واقعی» حمل می‌کرده است، به ضرب گلوله کشت.
گروه بین الملل - رجانیوز: مقام‌های آمریکایی اعلام کردند که یک افسر پلیس در ایالت نیویورک یک نوجوان ۱۳ ساله را به دلیل حمل «یک اسلحه ظاهرا واقعی» حمل می‌کرده است، به ضرب گلوله کشت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، «مارک ویلیامز» رئیس پلیس شهر «یوتیکا» که این حادثه در آنجا رخ داد، شنبه گفت، ماموران پلیس ۲ نوجوان را پس از ساعت ۱۰ شب به وقت محلی متوقف کردند. یکی از آنها فرار کرد و چیزی را به نظر می‌رسید، یک اسلحه باشد، به سمت ماموران نشانه رفت.
 
وی در کنفرانسی خبری که با حضور خانواده نوجوان مقتول برگزار شد، افزود، یکی از ماموران پلیس اقدام به شلیک یک گلوله کرد که به سینه این نوجوان اصابت کرد.
 
 
رئیس پلیس یوتیکا اظهار کرد که کمک‌های اولیه «فورا» به این نوجوان رسانده شد. اما وی سرانجام جانش را از دست داد.
 
ویلیامز از ارائه جزئیات درباره اینکه چرا این ۲ نوجوان توسط پلیس متوقف شدند، خودداری کرد و گفت که این مساله بخشی از تحقیقات است.
 
اما وی اظهار کرد که ماموران پلیس از محل این حادثه یک نسخه بدلی از تفنگ GLOCK ۱۷ پیدا کردند.
 
در همین حال، مایکل کرلی سخنگوی اداره پلیس یوتیکا گفت: این اسلحه ظاهری کاملا واقعی دارد. اما این سلاح‌ها فقط ساچمه یا گلوله‌های فلزی گرد (BB) شلیک می‌کنند.
 
پلیس گفت که فرد مقتول از پناهجویان میانماری که در کلاس هشتم تحصیل می‌کرد.
 
یوتیکا بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت دارد و بیش از چهار هزار و ۲۰۰ نفر از افرادی که تبار میانماری دارند، در آنجا زندگی می‌کنند.
 
انتهای پیام/ 


8
پسندیدم

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home