هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 20 خرداد 1403 ساعت 11:51
يكشنبه 20 خرداد 1403 11:17 ساعت
2024-6-9 11:51:02
شناسه خبر : 381391
سامانه رتبه‌بندی معلمان برای معلمان فاقد رتبه، از امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به مدت یک ماه باز خواهد بود.
سامانه رتبه‌بندی معلمان برای معلمان فاقد رتبه، از امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به مدت یک ماه باز خواهد بود.
گروه اجتماعی - رجانیوز: سامانه رتبه‌بندی معلمان برای معلمان فاقد رتبه، از امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به مدت یک ماه باز خواهد بود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، میزکار رتبه‌بندی معلمان اطلاعیه‌ای صادر کرد؛ در این اطلاعیه آمده‌ است:
 
مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیئت ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.
 
سامانه از مورخ 20 خرداد 1403برای مشمولین ( فاقدین رتبه) باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می‌‌شود.
 
افراد می‌توانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند (تاکید می‌‌شود افراد شخصاً وارد سامانه شده و شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه و از ارجاع بارگذاری مدارک به غیر از خودشان اجتناب کنند).
 
مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از 1 خرداد 1403 و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
 
فرصت بارگذاری مدارک تا 20 تیر1403 است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
 
با عنایت به اینکه تمام مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می‌‌شود در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.
 
با توجه به اینکه ملاک یک‌سال از مورخ 1 خرداد 1403 ( از تاریخ اولین تایید هیئت ممیزه) به قبل است، افرادی که تا تاریخ 1 خرداد 1402 به قبل عدم احراز شده‌اند، فعلاً امکان بارگذاری مدارک را دارند افرادی که بعد از این تاریخ عدم احراز شده‌اند در مرحله بعد سامانه باز می‌شود.
 
قرار گرفتن در چرخه ارزیابی پرونده از مورخ 20 تیر1403 و پس از پایان مهلت یک‌ماه آغاز می‌‌شود.
 
امور اداری مناطق و نواحی از مورخ 20 تیر ماه 1403 نسبت به بررسی 5 مولفه (ضمن خدمت، ارزشیابی، مدرک تحصیلی، امتیاز تربیت معلم، سنوات تجربی) به دقت اقدام کنند.
 
به مدیران مدارس اطلاع‌‌رسانی شود تا بررسی مستندات و تاییدات مطابق قانون و مقررات انجام پذیرد. مسئولیت حسن انجام کار و اطلاع‌رسانی دقیق و جامع برعهده رئیس هیئت ممیزه استان است.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home