هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 02:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 خرداد 1403 ساعت 12:54
چهارشنبه 23 خرداد 1403 12:41 ساعت
2024-6-12 12:54:26
شناسه خبر : 381441
 رییس سازمان صدا و سیما در پاسخ به این سوال که آیا زمان مناظره پایانی نامزدها به دلیل همزمانی با جشن غدیر تغییر خواهد کرد، گفت: جدول مناظرات نهایی شده و تغییری نخواهد کرد.
رییس سازمان صدا و سیما در پاسخ به این سوال که آیا زمان مناظره پایانی نامزدها به دلیل همزمانی با جشن غدیر تغییر خواهد کرد، گفت: جدول مناظرات نهایی شده و تغییری نخواهد کرد.
گروه سیاسی - رجانیوز: رییس سازمان صدا و سیما در پاسخ به این سوال که آیا زمان مناظره پایانی نامزدها به دلیل همزمانی با جشن غدیر تغییر خواهد کرد، گفت: جدول مناظرات نهایی شده و تغییری نخواهد کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل ا زمهر، «پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت وزیران در جمع خبرنگاران در رابطه برنامه صدا و سیما برای جلوگیری از نشر اکاذیب و طرح اتهامات از سوی نامزدهای انتخاباتی، اظهار داشت: قانون انتخابات این موضوع را مشخص کرده و وظیفه کمیسیون تبلیغات همین است که اگر در طول برنامه زنده توهین، تعریض و یا مطلب خلافی در مورد شخص غایبی بیان شود، کمیسیون برای آن فرد وقتی را در نظر می‌گیرد تا در مدت زمانی که قانون تعریف کرده از خود دفاع کند.
 
وی در رابطه با همزمانی برگزاری مناظرات با جشن غدیر عنوان کرد: فشرده شدن زمان تبلیغات انتخابات و برگزاری مناظرات در هفته دوم و مناسبت‌هایی که با آن روبرو هستیم کار را یک مقدار سخت کرده و ما تمام تلاش خود را کردیم که حتی الامکان محدودیت‌ها را در نظر بگیریم و در نهایت جدولی که اعلام شده نهایی شده است.
 
 
رئیس سازمان صدا و سیما در پاسخ به سوال مهر در خصوص احتمال تغییر ساعت مناظره پایانی نامزدهای انتخابات تاکید کرد: پیشنهاد تغییر ساعت مناظره آخر به نظر قابل انجام نیست به دلیل اینکه ما روز قبل از سکوت انتخاباتی مناظره نداریم و تنها زمانی که باقی می‌ماند روز سه شنبه است که عید غدیر هم هست و برنامه مناظره شب برگزار می‌شود و تداخل زمانی مستقیمی ندارد. ما محدودیت‌ها را درک می‌کنیم و با آن روبرو بودیم.
 
جبلی افزود: دوره‌های قبل دوره تبلیغات ۲۱ روز بود اما در حال حاضر این زمان ۱۵ روز است و مناظره‌ها در روزهای منتهی به پایان مهلت تبلیغات قانونی در حال انجام است. این محدودیت‌ها در این دوره وجود دارد. جدول اعلام شده و تغییری صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home