هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 02:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 خرداد 1403 ساعت 10:52
شنبه 19 خرداد 1403 10:50 ساعت
2024-6-8 10:52:30
شناسه خبر : 381348
 دادستان مرکز استان اردبیل درباره دستگیری یک فرد هتاک به اتهام اهانت به مقدسات و ارتباط با افسران رده بالای موساد توضیحاتی داد.
دادستان مرکز استان اردبیل درباره دستگیری یک فرد هتاک به اتهام اهانت به مقدسات و ارتباط با افسران رده بالای موساد توضیحاتی داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: دادستان مرکز استان اردبیل درباره دستگیری یک فرد هتاک به اتهام اهانت به مقدسات و ارتباط با افسران رده بالای موساد توضیحاتی داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، جلال افاقی دادستان مرکز استان اردبیل در رابطه با جزئیات دستگیری یک فرد هتاک به اتهام جاسوسی برای موساد در این استان بیان کرد: روز جمعه هفته گذشته براساس نامه وزارت اطلاعات و نیابت قضایی دادستانی تهران وی دستگیر شد.
 
وی افزود: این فرد متهم به هتاکی‌های متعدد، اهانت به مقدسات و در موردی دیگر جاسوسی برای افسران رده بالای موساد است و براساس اسناد و مدارک موجود متهم است به اینکه از طریق شبکه‌های اجتماعی با افسران رده بالای موساد در ارتباط بوده است. 
 
دادستان مرکز استان اردبیل افزود: برای این فرد در دادسرای تهران پرونده قضایی تشکیل شده بود و در این استان تحت تعقیب قرار داشت و بنابر نیابت قضایی که از دادستانی تهران به دادستانی اردبیل ارسال شد، تحت تعقیب قرار گرفت.
 
آفاقی گفت: نامبرده قصد داشت از طریق عبور از اردبیل، بستان آباد و در نهایت رفتن به ارومیه از کشور خارج شود.
 
وی تاکید کرد: وی براساس نیابت قضایی دریافت شده، در شهرستان اردبیل دستگیر شد.
 
انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home