هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 03:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 26 خرداد 1403 ساعت 12:15
شنبه 26 خرداد 1403 12:05 ساعت
2024-6-15 12:15:14
شناسه خبر : 381463
یک منبع آگاه گفت: بر اساس اطلاعات موجود، پلیس فرانسه تمامی مدارک، مستندات و سیستم‌های موجود در مقر منافقین را ضبط و خارج کرده است.
یک منبع آگاه گفت: بر اساس اطلاعات موجود، پلیس فرانسه تمامی مدارک، مستندات و سیستم‌های موجود در مقر منافقین را ضبط و خارج کرده است.
گروه بین الملل - رجانیوز: یک منبع آگاه گفت: بر اساس اطلاعات موجود، پلیس فرانسه تمامی مدارک، مستندات و سیستم‌های موجود در مقر منافقین را ضبط و خارج کرده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، یک منبع آگاه در پاریس جزئیات جدیدی از حمله پلیس فرانسه به مقر گروهک تروریستی منافقین در پایتخت این کشور اعلام کرد.
 
به گفته این منبع آگاه ساختمانی که روز چهارشنبه مورد حمله پلیس فرانسه قرار گرفته، شامل مقر سری ستاد اطلاعات منافقین، بخش جاسوسی تلفنی و یکی از استودیوی‌های تلویزیونی این گروهک بوده است.
 
وی افزود: در جریان این حمله و بازرسی کامل پلیس از مقر مذکور، تجهیزات فنی همچون دستگاه‌های ترمینیشن و مستندات آرشیوی مهمی کشف و ضبط شده و این مستندات آرشیوی کشف شده مربوط به جاسوسی منافقین از ایران است.
 
این منبع آگاه ادامه داد: همچنین بر اساس اطلاعات موجود، پلیس فرانسه تمامی مدارک، مستندات و سیستم‌های موجود در این مقر را ضبط و خارج کرده است.
 
وی افزود: در این حمله ۳ نفر از اعضای این گروهک دستگیر شدند و تعدادی سلاح نیز کشف شده است.
 
این منبع آگاه با اشاره به جلسه اخیر محاکمه منافقین در روز سه شنبه ۲۲ خرداد، گفت: نکته حائز اهمیت این است که نماینده دادستان در این جلسه از نقش تلویزیون گروهک منافقین در تحریک و تشویق مخاطبین خود برای انجام اقدامات تروریستی و خشونت بار علیه مردم ایران پرده برداری کرد.

انتهای پیام/


15
پسندیدم

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home