هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 26 خرداد 1403 ساعت 13:20
شنبه 26 خرداد 1403 12:06 ساعت
2024-6-15 13:20:02
شناسه خبر : 381475
سخنگوی گردان‌های القسام تأکید کرد: مقاومت فلسطین از طرف امت اسلام فریضه جهاد را با دشمنان خدا و اشغالگران غاصب به جا می‌آورد.
سخنگوی گردان‌های القسام تأکید کرد: مقاومت فلسطین از طرف امت اسلام فریضه جهاد را با دشمنان خدا و اشغالگران غاصب به جا می‌آورد.
گروه بین الملل - رجانیوز: سخنگوی گردان‌های القسام تأکید کرد: مقاومت فلسطین از طرف امت اسلام فریضه جهاد را با دشمنان خدا و اشغالگران غاصب به جا می‌آورد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، «ابوعبیده»، سخنگوی گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس در پیامی به زائران خانه خدا گفت: از زائران بیت‌الله الحرام می‌خواهیم که با دعای خالصانه خود در مناسک حج از برادران خود در غزه و فلسطین یاد کنند و به یاد مردم صبور غزه و مجاهدان آن در این ایام بزرگ و مبارک باشند.
 
طبق گزارش سما، وی افزود: وقتی میهمانان خانه خدا فریضه حج را به جا می‌آورند، ما نیز از طرف امت بزرگ اسلام فریضه جهاد را با دشمنان خدا و اشغالگران غاصب به جا می‌آوریم.
 
ابوعبیده گفت: طوفان الاقصی برای سومین حرم شریف (مسجد الاقصی) آغاز شد و مناسک حج فرصتی است برای یادآوری واقعیت مبارزه ما با دشمنی که به هتک حرمت این حرم شریف می‌پردازد و هر روز فساد و یهودی‌سازی را در آن گسترش می‌دهد.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home