هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 02:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 20:27
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 18:39 ساعت
2024-5-13 20:27:11
شناسه خبر : 380776
قهرمان ژیمناستیک کشورمان گفت: آرامش به ژیمناستیک برگشت و این آرامش به همه بچه‌های ژیمناستیک کمک می‌کند تا بهترین نتایج را کسب کنند.
قهرمان ژیمناستیک کشورمان گفت: آرامش به ژیمناستیک برگشت و این آرامش به همه بچه‌های ژیمناستیک کمک می‌کند تا بهترین نتایج را کسب کنند.
گروه ورزش-رجانیوز: مهدی الفتی قهرمان ژیمناستیک کشورمان امروز دوشنبه پس از پایان مجمع انتخاباتی ژیمناستیک اظهار داشت: خداراشکر پس از چند ماه این انتخابات برگزار شد و آرامش به ژیمناستیک برگشت. این آرامش به همه بچه‌های ژیمناستیک کمک می‌کند تا بهترین نتایج را کسب کنند.
 
به گزارش رجانیوز، ژیمناست المپیکی کشورمان در رابطه با اینکه چه انتظاراتی از رییس جدید فدراسیون ژیمناستیک دارد، گفت: انتظار من برای خودم نیست، تمام بچه‌های ژیمناستیک این انتظار را داریم که بتوانند یک ست ورزشی مناسب وارد ایران کنند که بچه‌ها در این وسایلی که برای ۴۰ سال پیش است تمرین نکنند. تمام مسابقات در وسایل بروز برگزار می‌شود. ما در مسابقات باید چند روز را صرف آشنایی با وسایل کنیم. اگر وسایل به روز باشد سطح حرکات بچه‌ها بالا می‌رود و می‌توانند نتایج بهتری کسب کنند.
 
مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک امروز دوشنبه برگزار شد و زهرا اینچه‌درگاهی با کسب ۶۰ رای از مجموع ۶۶ رای اخذ شده در مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک برای دومین مرتبه به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
 
انتهای پیام/