هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 11:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 18:02
جمعه 31 فروردين 1403 17:59 ساعت
2024-4-19 18:02:03
شناسه خبر : 379674
آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور روز جمعه از مادر شهیدان محمدعلی و محمدرضا طوسی و مادربزرگ شهید محمدرضا دهقان امیری دیدار کرد.
آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور روز جمعه از مادر شهیدان محمدعلی و محمدرضا طوسی و مادربزرگ شهید محمدرضا دهقان امیری دیدار کرد.
گروه سیاست-رجانیوز: رییس‌جمهور در دیدار با مادر شهیدان طوسی و مادر بزرگ شهید دهقان امیری، تربیت فرزندانی که نسل اندر نسل برای اعتلای نظام اسلامی آماده فداکاری و ایثار هستند را برای این خانواده مایه افتخار در دنیا و سعادت در آخرت دانست و از خانم طیبه شاکری مادر این شهیدان خواست که برای موفقیت دولت دعا کند.
 
به گزارش رجانیوز، خانم شاکری نیز در این دیدار با قدردانی از حضور آیت‌الله رئیسی و بیان خاطره‌هایی از فرزندان و نوه شهیدش گفت که همچنان آماده فداکاری در راه دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است و تاکید کرد که حتی حاضر است تمامی اموال و دارایی‌های مادی خود را نیز در این راه اهدا کند.
 
آیت‌الله رئیسی پس از این دیدار برای سخنرانی در اجتماع مردم دامغان در مصلای این شهر حضور یافت.
 
محمدعلی طوسی متولد ۲۸ فروردین ۱۳۴۱ در دامغان، ۱۱ بهمن ۱۳۶۳ در سردشت و محمدرضا طوسی متولد ۲۵ شهریور ۱۳۴۹ در دوم آذر ۱۳۶۶ در عملیات نصر ۸ به شهادت رسیدند.
 
شهید محمدرضا دهقان امیری در بیست و یکم آبان ماه ۹۴ به عنوان بسیجی تکاور راهی سوریه شد و همزمان با آخرین روزهای ماه محرم در نبرد با تروریست های تکفیری در حومه حلب طی عملیات محرم به شهادت رسید.
 
دومین سفر دولت آیت الله رئیسی به استان سمنان به عنوان «بهار سفرهای استانی دولت سیزدهم» در قالب چهاردهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و وارد شهر دامغان شد.
 
طبق برنامه، سفر دولت سیزدهم به استان سمنان یکروزه و (دیروز) سی‌ام فروردین ۱۴۰۳ انجام شد و در ۲ شهر سمنان و شاهرود آیت‌الله رئیسی رییس جمهور برنامه‌های متعددی داشت و استان سمنان توانست از برکات حضور دولتمردان به بهترین شکل بهره‌گیری کند.
 
با دعوت مردم و مسوولان شهرستان دامغان، سفر دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و امروز جمعه سی‌ویکم فروردین ۱۴۰۳ «شهر صد دروازه» میزبان آیت‌الله رئیسی شده است.
 
برنامه ویژه رییس دولت سیزدهم در «شهر صد دروازه» دیدار مردمی در مصلای امام خمینی(ره) دامغان است.
 
انتهای پیام/