هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 07:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 بهمن 1402 ساعت 01:03
جمعه 27 بهمن 1402 00:58 ساعت
2024-2-16 01:03:38
شناسه خبر : 375625
رییس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از رشد ۴۵ درصدی ترانزیت جاده‌ای، رشد بیش از ۱۱ درصدی حمل بار و ۱۴ درصدی جابه‌جایی مسافر از ابتدای سال‌جاری خبر داد.
رییس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از رشد ۴۵ درصدی ترانزیت جاده‌ای، رشد بیش از ۱۱ درصدی حمل بار و ۱۴ درصدی جابه‌جایی مسافر از ابتدای سال‌جاری خبر داد.
گروه اقتصاد-رجانیوز: داریوش امانی رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، گفت: به‌رغم تمام محدودیت‌های اعتباری، امکانات و تجهیزات با عملکرد جهادی ۱۱ میلیون تن آسفالت در جهت بهبود کیفیت راه‌های کشور از ابتدای سال استفاده شده که نسبت به سنوات گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.
 
به گزارش رجانیوز، وی رشد ۴۵ درصدی ترانزیت جاده‌ای، رشد بیش از ۱۱ درصدی بار و ۱۴ درصدی مسافر از ابتدای سال‌جاری را از دستاوردهای حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برشمرد و افزود: بی‌شک این ارقام اتفاقی نیست و حاصل زحمات یکایک همکارانی است که تمام وظیفه آنها این است که در هر شرایطی خدمت‌رسانی بی‌وقفه و صادقانه داشته باشند و حمل و نقل ایمن و روان را برای مردم رقم بزنند.
 
امانی از ارائه آموزش‌های روز دنیا، بهره‌گیری از خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان و سامانه‌های نوین، ارائه خدمات مستمر در تعطیلات نوروز، سفرهای تابستانی، جابه‌جایی حجم عظیم زائران اربعین حسینی و فعالیت‌های عمرانی را از دیگر اقدامات این سازمان عنوان و ابراز امیدواری کرد مجموعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همواره توفیق ارائه خدمات مطلوب‌تر، صادقانه و بی‌منت به مردم را داشته باشد.
 
انتهای پیام/