هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 20 آبان 1402 ساعت 14:34
شنبه 20 آبان 1402 14:05 ساعت
2023-11-11 14:34:25
شناسه خبر : 372461
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش یک هزار و دویست میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش یک هزار و دویست میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش یک هزار و دویست میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، سردار حسین رحیمی  رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا عنوان داشت: برابر اخبار و اطلاعات به دست آمده پرونده‌ای با موضوع اخذ تسهیلات غیر مجاز بانکی دریافت و در دستورکار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه برابر بررسی‌ها و تحقیقات میدانی مشخص شد که متهم این پرونده برخلاف قوانین و مقررات اقدام به دریافت مبلغ یک هزار و دویست میلیارد ریال از بانک‌ها در یکی از استان‌ها کرده و تسهیلات دریافتی را در محلی غیر از محل اختصاص یافته هزینه کرده و باعث اتلاف منابع شده است، بیان داشت: با انجام اقدامات فنی متهم در شهر تهران دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شد.
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا، خاطر نشان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی انجام شده تمامی املاک خریداری شده متهم شناسایی و توقیف شد.
 
سردار رحیمی با اشاره به راه اندازی سامانه دریافت خبری پلیس امنیت اقتصادی و اینکه این پلیس در راستای دفاع از امنیت اقتصادی هموطنان با همه توان و اعتقاد به میدان آمده است و نیازمند همراهی مردم شریف است، افزود: هموطنان محترم می‌توانند اخبار و اطلاعات خود در زمینه جرایم و مفاسد اقتصادی را با سامانه ۰۹۶۳۰۰ در میان بگذارند.