هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 03:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 فروردين 1403 ساعت 09:54
چهارشنبه 29 فروردين 1403 09:46 ساعت
2024-4-17 09:54:40
شناسه خبر : 379402
در یکصد و نود و چهارمین روز جنگ در غزه، ارتش اشغالگر از شمال تا جنوب غزه را زیر آماج حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار داد.
در یکصد و نود و چهارمین روز جنگ در غزه، ارتش اشغالگر از شمال تا جنوب غزه را زیر آماج حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار داد.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: با گذشت 194 روز از جنگ در غزه، از ساعات ابتدایی بامداد امروز مناطق مختلف مسکونی آماج حملات هوایی و توپخانه‌ای است و همزمان با تأکید دوباره سران رژیم صهیونیستی بر حمله زمینی به رفح، مناطق مختلفی در این شهر مورد هدف حمله پهپادی و توپخانه‌ای قرار گرفت.
 
به گزارش رجانیوز، طبق آخرین آمار وزارت بهداشت غزه، تاکنون 33843 شهید و 76575 نفر دیگر زخمی شده‌اند. بمباران خانه‌های مسکونی نیز از اواخر شب گذشته تا بامداد امروز حداقل سه مرتبه تکرار شده است.
 
تک‌تیرانداز مقاومت نظامی صهیونیست را از پای درآورد
عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد یکی از تک‌تیراندازان این جنبش یک نظامی صهیونیست را در بیت‌حانون واقع در شمال هدف قرار داده است.
 
7 شهید در بمباران خانه‌ای در اردوگاه یبنا
در بمباران خانه‌ای در اردوگاه «یبنا» در مرکز شهر رفح تاکنون شهادت هفت نفر از جمله چهار کودک تأیید شده است؛ پیکر شهدا به بیمارستان «الکویت» رفح منتقل شده است.
 
به‌نوشته خبرگزاری شهاب، سازمان امدادرسانی غزه نیز اعلام کرد که نیروهای امدادی همچنان در حال آواربرداری خانه و بیرون کشیدن پیکر شهدا و مجروحین هستند.
 
2 شهید و 9 مفقودی در بمباران خانه‌ای در الشجاعیه
در بمباران خانه‌ای در منطقه «الشجاعیه» در شرق غزه نیز تاکنون 2 نفر شهید شده‌اند و همچنان 9 نفر زیر آوار مانده‌اند و امدادگران در تلاش برای خارج پیکر بی‌جان یا مجروح آن‌ها هستند.
 
بمباران خانه‌ای با 40 ساکن
جنگنده‌های ارتش اشغالگر یک خانه در محله «المشاهره» واقع در مرکز شهر غزه را هدف قرار دادند، خانه‌ای که نزدیک 40 نفر در آن زندگی می‌کردند. هنوز آمار شهدا و مجروحان این جنایت منتشر نشده است و نیروهای امدادی در حال آواربرداری هستند.
 
عزت الرشق: معادله جدیدی آغاز شده است، دوران قلدری اسرائیل تمام شده است
«عزت الرشق» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس گفت: تروریسم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در نوار غزه، به نگارش فصل جدیدی منجر خواهد شد و هر چیزی بعد از آن با قبل متفاوت خواهد بود.
 
او گفت: قلدری یا گردن‌کلفتی و ایجاد هرج‌ومرج در منطقه از سوی رژیم اشغالگر بدون آنکه مسئولیت چیزی را بپذیرد یا کسی او را کنترل کند؛ دیگر به پایان رسیده است.
 
حزب‌الله یک خودروی ارتش صهیونیستی را هدف قرار داد
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که یک خودروی ارتش صهیونیستی را در بدو ورود به منطقه «المطله» در نزدیکی مرز لبنان هدف قرار داده است که تمامی نظامیان داخل آن کشته و یا زخمی شدند.
 
انتهای پیام/