هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 08:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 19:26
جمعه 31 فروردين 1403 19:20 ساعت
2024-4-19 19:26:34
شناسه خبر : 379710
 «علیا احمد بن سیف آل ثانی» نماینده قطر در سازمان ملل گفت: مخالف هرگونه عملیات نظامی از سوی نیروهای اشغالگر اسرائیلی در رفح هستیم.
«علیا احمد بن سیف آل ثانی» نماینده قطر در سازمان ملل گفت: مخالف هرگونه عملیات نظامی از سوی نیروهای اشغالگر اسرائیلی در رفح هستیم.
گروه ورزش-رجانیوز: آل ثانی افزود: از هیچ تلاشی برای رسیدن به توقف آتش‌بس دائم در غزه فروگذار نخواهیم کرد.
 
به گزارش رجانیوز، این در حالیست که جان کربی سخنگو و هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد که آمریکا در مورد حمله احتمالی به رفح با اسرائیل در حال گفت و گو و رایزنی است.
 
کربی گفت: مقامات آمریکایی و اسرائیلی در حال برگزاری یک نشست مجازی برای بحث در مورد حمله احتمالی نظامی اسرائیل به شهر رفح در جنوب غزه و مخالفت واشنگتن با آن هستند.
 
وی در حالی که جو بایدن را در سفر به فیلادلفیا همراهی می کرد، در هواپیمای رئیس جمهوری آمریکا افزود: نمی خواهد درباره جلسه ای که هنوز در حال برگزاری است، اطلاعات بیشتری ارائه کند.
 
او گفت که مقامات آمریکایی پس از پایان این جلسه، گزارشی را منتشر خواهند کرد.
 
کربی توضیح داد: «هدف اصلی واقعاً صحبت در مورد رفح و در میان گذاشتن نگرانی‌ها آمریکا در مورد حمله زمینی بزرگ به این شهر است.»
 
 بنی گانتس وزیر جنگ پیشین و عضو کابینه جنگ کنونی رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب مدعی شد که این رژیم قصد حمله زمینی به رفح را دارد.
 
انتهای پیام/