هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
ساعت 09:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 18:35
جمعه 31 فروردين 1403 18:00 ساعت
2024-4-19 18:35:41
شناسه خبر : 379700
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فدراسیون مایل به دخالت در نتایج از طریق داوران است، تا سیاست‌های خود را دنبال کند و با توجه به این موضوع، امیدوارم که بگذارند استقلال قهرمان شود.
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فدراسیون مایل به دخالت در نتایج از طریق داوران است، تا سیاست‌های خود را دنبال کند و با توجه به این موضوع، امیدوارم که بگذارند استقلال قهرمان شود.
گروه ورزش-رجانیوز: فرشاد فلاحت زاده در مورد بیانیه باشگاه استقلال و اشتباهات داوری اخیر اظهار داشت: به اعتقاد من مسبب و منبع اکثر اشتباهات داوری فدراسیون فوتبال است. دست فدراسیون در انتخاب داوران باز است و اگر یک یا دو بازی اشتباهی صورت می‌گرفت، قابل چشم‌پوشی بود، اما مداوم این مسائل دیده می‌شود و زمانی هم که این اشتباهات ثابت می‌شود، کسر امتیازی صورت نمی‌گیرد و خب عملا فایده‌ای ندارد. رقابت باید سالم دنبال شود و باشگاه نیز به همین علت نگران است. با توجه به تقابل حساس و نزدیک در بالای جدول، اشتباهات داوری تاثیر مهمی در نتایج دارد و سرنوشت قهرمانی را تعیین می‌کند. فدراسیون مایل به دخالت در نتایج از طریق داوران است، تا سیاست‌های خود را دنبال کند.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: در این فصل اشتباهات داوری بسیاری برای دو تیم پرسپولیس و استقلال رخ داده و هر دو تیم بیانیه‌های متعددی داده‌اند، اما این اشتباهات بیشتر برای تیم استقلال رخ داده است. امیدوار هستم که با آمدن VAR دیگر شاهد این مسائل نباشیم. در بازی‌های حساس پیش رو که سرنوشت قهرمانی تعیین می‌شود، باید نظارت جدی‌تری صورت بگیرد و از داوران با تجربه‌تر استفاده شود. حق استقلال در این فصل قهرمانی است و امیدوارم به این مهم دست پیدا کند.
 
پیشکسوت استقلال در خصوص اختلافات بین جواد نکونام سرمربی استقلال و علی خطیر مدیرعامل این باشگاه تصریح کرد: هواداران خواستار حضور نکونام و مهدی هاشمی‌نسب در تیم هستند. نکونام در فوتبال کشورمان برند. با توجه به حضور موفق وی به عنوان بازیکن در تیم استقلال، تیم ملی و فوتبال اروپا، هواداران علاقه ویژه‌ای نسبت به او دارند. در مورد هاشمی‌نسب نیز همین موضوع صدق می‌کند. منشا این اختلافات به ابتدای فصل باز می‌گردد. کادرفنی گزینه‌هایی را برای جذب بازیکن ارائه داد که موافقتی صورت نگرفت و حرف‌های نکونام خریداری نداشت.
 
فلاحت‌زاده گفت: در حال حاظر استقلال تنها ۱۲ بازیکن با کیفیت دارد و مصدومیت برخی بازیکنان دست مربی را در انتخاب ترکیب تیم کوتاه می‌کند. با این شرایط واقعا نمی‌دانم به چه علت روی سرمربی فشار است و نکونام را در تنگنا قرار می‌دهند. نتیجه‌گیری استقلال به نفع مدیریت نیز هست. باید خواسته‌های مربی را تامین کنند و نظر سرمربی به عنوان مدیر فنی تیم محترم شمرده شود. همچنین همکاری‌های لازم با او صورت گیرد. در کل امیدوار هستم که این اختلافات دست استقلال را از جام قهرمانی کوتاه نکند.
 
وی ادامه داد: طی صحبت‌هایی که با نکونام داشتم، کادرفنی مایل به حضور هواداران در تمرینات تیم است. تمرینات باشگاه‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس کم از مسابقات آنها ندارد. اما همچنان موافقتی از سوی مدیریت با این درخواست صورت نگرفته است.
 
ملی‌پوش اسبق فوتبال کشورمان در مورد بازی پیش روی استقلال مقابل شمس آذر گفت: شمس‌آذر نوسان زیادی دارد و عملکرد آن‌ها ثابت نیست. همچنین سرمربی بومی و جوانی دارد و جزو تیم های موفق لیگ است. تمام تیم‌هایی که در مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرند، دوست دارند در زمین موفق ظاهر شوند و عملکرد مثبتی داشته باشند. به اعتقاد من بازی سختی خواهد بود اما باید سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
 
وی گفت: به اعتقاد من بازی‌های پرسپولیس و استقلال با توجه به اینکه در کورس قهرمانی هستند، باید همزمان برگزار شود. نکونام فصل موفقی را پشت سر گذاشته است و امیدوارم ثمره آن قهرمانی استقلال و شادی دل هواداران باشد.
 
انتهای پیام/