هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
ساعت 09:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 12:45
جمعه 31 فروردين 1403 12:31 ساعت
2024-4-19 12:45:52
شناسه خبر : 379623
دامغانی‌ها در دومین روز از سفر دولت سیزدهم به استان سمنان، میزبان آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی شدند.
دامغانی‌ها در دومین روز از سفر دولت سیزدهم به استان سمنان، میزبان آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی شدند.
گروه سیاست-رجانیوز: دومین سفر دولت آیت الله رئیسی به استان سمنان به عنوان «بهار سفرهای استانی دولت سیزدهم» در قالب چهاردهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد.
 
به گزارش رجانیوز، طبق برنامه، سفر دولت سیزدهم به استان سمنان یکروزه و (دیروز) سی‌ام فروردین ۱۴۰۳ انجام شد و در ۲ شهر سمنان و شاهرود آیت‌الله رئیسی رییس جمهور برنامه‌های متعددی داشت و استان سمنان توانست از برکات حضور دولتمردان به بهترین شکل بهره‌گیری کند.
 
با دعوت مردم و مسوولان شهرستان دامغان، سفر دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و امروز جمعه سی‌ویکم فروردین ۱۴۰۳ «شهر صد دروازه» میزبان آیت‌الله رئیسی شده است.
 
برنامه ویژه رییس دولت سیزدهم در «شهر صد دروازه» دیدار مردمی در مصلای امام خمینی(ره) دامغان است.
 
فرماندار دامغان بیان کرد: در کمتر از ۲۰ ساعت برنامه‌ریزی برای میزبانی شایسته از آیت الله رئیسی در این شهرستان انجام و زمینه‌سازی‌های لازم در تمام بخش‌ها برای بهترین میزبانی از رییس دولت سیزدهم محقق شد.
 
مهدی بندرآبادی افزود: تمام شرایط برای حضور آسان و مناسب شهروندان در مصلای امام خمینی(ره) دامغان به بهترین شکل فراهم است تا «شهر صددروازه» برگ زرین دیگری در تاریخ سربلند این شهر با میزبانی از آیت‌الله رئیسی رقم بزند.
 
دیدارهای مردمی، حضور در نشست شورای اداری، جشن بازفعال‌شدن ۲۰۱ واحد راکد استان و تحویل بیش از ۲ هزار واحد نهضت ملی و واگذاری یکهزار زمین در قالب طرح جوانی جمعیت، از برنامه‌های ویژه رییس جمهور در این ۲ شهر بود.
 
سفر روز گذشته آیت الله رئیسی در استان سمنان ۱۴۵ مصوبه با ۹۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به همراه داشت.
 
انتهای پیام/