هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 6 مرداد 1397 ساعت 15:55
شنبه 6 مرداد 1397 15:51 ساعت
2018-7-28 15:55:50
شناسه خبر : 290361
خواهر علینژاد گفت: کسی چه می داند معنای این خواهرانه ها را؟ چگونه کسانی در کنار ما فریاد دلسوزی سر می دهند و می گویند برقص تا برقصیم! مردم ما سالهاست رقص چمران گونه میانه میدان دارند! پس بتاز تا بتازیم!
خواهر علینژاد گفت: کسی چه می داند معنای این خواهرانه ها را؟ چگونه کسانی در کنار ما فریاد دلسوزی سر می دهند و می گویند برقص تا برقصیم! مردم ما سالهاست رقص چمران گونه میانه میدان دارند! پس بتاز تا بتازیم!
گروه سیاسی_رجانیوز: نام اصلی وی معصومه علینژاد است اما رسانه‌ها او را با نام مسیح علینژاد معرفی می کنند. وی کار رسانه ای خود را در ایران و با همکاری روزنامه های اصلاح طلب شروع کرد و حتی به خبرنگارپارلمانی هم تبدیل شد.
 
او درسال های اخیر در رسانه دستگاه های جاسوسی اسراییل، انگلیس و آمریکا به جنگ روانی علیه ایران پرداخته و وظیفه دارد برای تحریم های حقوق بشری علیه مردم ایران مشروعیت‌تراشی کند. 
 
علینژاد حالا در رسانه‌های فارسی دولتهای غربی به عنوان سخنگو و رهبر جنبش زنان ایران(!) معرفی می شود. او در سال 93 جایزه ویژه زنان را از دست آلفرد موسی، رییس صهیونیست سازمان یو.ان.واچ در تشکل ژنو دریافت کرد. یو.ان.واچ یکی از بدنام‌ترین تشکلهای متعلق به رژیم صهیونیستی است.
 
با همه موارد گفته شده اما سال ها بود شنیده می شد که خانواده علینژاد انقلابی هستند و از اقدامات ساختارشکن وی به شدت گله مندند.
 
برای اولین بار خواهر وی در مراسم «دختران انقلاب» از «مسیح» اعلام برائت کرد. وی در این همایش خطاب به مقام معظم رهبری گفته بود:
 
نوه ارشد یک مرد انقلابی و غیرتمند از شمال کشور هستم؛ خانواده من محکم و استوار در امتداد راه شهیدان ایستاده اند. ما پیرو دین و مذهبی هستیم که امام حاضرمان(عج) الگوی خود را حضرت زهرا(س) می داند. چنانچه هرکسی حتی جگرگوشه یمان، حتی پاره تنمان، قدم و قلمی بر خط قرمزهای مردم مسلمان ایران بگذارد، ما هم همانند شما مردم در برابرش ایستاده ایم و تا آخر می ایستیم. عرض شرمندگی آقا، عرض خضوع آقا، ما آنچه باید انجام دهیم انجام می دهیم. ما هم جان ناقابلی داریم که در دست گرفته و در راه انقلاب فدا خواهیم کرد برای ما دعا کن. عرض شرمساری به زنان باحجاب و مردان غیور سرزمینم دارم.کسی چه می داند معنای این خواهرانه ها را؟ چگونه کسانی در کنار ما فریاد دلسوزی سر می دهند و می گویند برقص تا برقصیم! مردم ما سالهاست رقص چمران گونه میانه میدان دارند! پس بتاز تا بتازیم!
 
 
اکنون برنامه «بدون تعارف» به جمع خانواده او رفته تا با خانواده علینژاد بیشتر آشنا شویم: 
 


بدون تعارف.mp4 | دانلود فیلم