هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 12 اسفند 1402 ساعت 16:13
شنبه 12 اسفند 1402 16:07 ساعت
2024-3-2 16:13:52
شناسه خبر : 376368
مسابقه «کودک شو» که به صورت مستمر بازی های مختلفی را طراحی و تغییراتی در برنامه ایجاد می کند این بار با «حذف کششی» شرکت کنندگان را از مسابقه حذف می کند.
مسابقه «کودک شو» که به صورت مستمر بازی های مختلفی را طراحی و تغییراتی در برنامه ایجاد می کند این بار با «حذف کششی» شرکت کنندگان را از مسابقه حذف می کند.
گروه فرهنگی - رجانیوز: مسابقه «کودک شو» که به صورت مستمر بازی های مختلفی را طراحی و تغییراتی در برنامه ایجاد می کند این بار با «حذف کششی» شرکت کنندگان را از مسابقه حذف می کند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، فرشاد هاشمی طراح بازی های مجموعه «کودک شو» با اشاره به طراحی های این فصل درباره اتاق بازی کودکان بیان کرد: اتاق بازی بچه ها در این فصل ایزوله طراحی شده است یعنی به گونه ای است که کودک فیلمبردار را نمی بیند تا بتواند راحت باشد، بازی کند و در جو استودیو قرار نگیرد.وی درباره طراحی های بازی کودکان و تغییرات آنها بیان کرد: حدود 60 تا 70 بازی در این فصل داریم که در قسمت های مختلف پخش می شود و روند بازی ها تغییراتی هم داشته است.
 
هاشمی با اشاره به تغییرات در بازی ها و حدف شرکت کنندگان عنوان کرد: در این بخش هم تغییراتی وجود دارد، آیتم های جدیدی اضافه شده و بخشی به عنوان «حذف کششی» داریم که برای شرکت کننده ای است و در هر بخش از بازی حذف می شود که به این صورت است که یا به سمت بالا کشیده می شود و یا از بالا به پایین سقوط می کند و به این طریق از مسابقه هم خارج می شود.
 
پخش فصل جدید مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی نیا از پنجشنبه ۵ بهمن‌ماه در شبکه نسیم آغاز شده است و طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ساعت 21:30 روی آنتن شبکه نسیم می رود.فصل جدید مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی و به کارگردانی رضا مهرانفر ساخته می شود.
 
انتهای پیام/