هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 08:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 ارديبهشت 1403 ساعت 16:21
شنبه 1 ارديبهشت 1403 16:08 ساعت
2024-4-20 16:21:55
شناسه خبر : 379756
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات موشکی ایران در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی نقطه کانونی اتحاد سیاسی - نظامی منطقه به رهبری آمریکا را هدف قرار داد و موجب تغییر در معادلات منطقه‌ای شد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات موشکی ایران در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی نقطه کانونی اتحاد سیاسی - نظامی منطقه به رهبری آمریکا را هدف قرار داد و موجب تغییر در معادلات منطقه‌ای شد.
گروه سیاست-رجانیوز: علی بابایی کارنامی اظهار داشت: عملیات موشکی ایران به سرزمین‌های اشغالی فلسطین نقطه کانونی اتحاد سیاسی - نظامی منطقه به رهبری آمریکا را هدف قرار داده و آن را دچار تزلزل کرده است.
 
به گزارش رجانیوز، وی تصریح کرد: آمریکا و اروپا باید بدانند که سرمایه‌گذاری روی رژیم نامشروعی مثل رژیم صهیونیستی کار اشتباهی است و باید از این کار خود دست بکشند.
 
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: عملیات موشکی ایران به رژیم صهیونیستی معادلات منطقه را تغییر داده و اینک باید شاهد آن باشیم که تغییر و تحولات گسترده‌ای در سطح منطقه به وقوع بپیوندد.
 
بابایی خاطرنشان کرد: این اقدام ایران باعث ثبات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در سطح منطقه خواهد شد و پیامدهای مثبت بسیاری را برای ایران و کشورهای منطقه به همراه خواهد داشت.
 
وی اظهار داشت: آمریکا و اروپا به جای سرمایه‌گذاری روی یک رژیم نامشروع مثل رژیم صهیونیستی بهتر است با رهبر جبهه مقاومت که ایران است وارد تعامل شوند و سرمایه‌های مادی خود را با حمایت از رژیم صهیونیستی از بین نبرند.
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر تاثیرات مثبت عملیات موشکی ایران در سطح منطقه، در داخل کشورمان نیز این اقدام تاثیرات مثبت بسیاری داشت به گونه ای که تحلیلگران ساده‌لوحی که فکر می‌کردند سرمایه‌گذاری در حوزه موشکی یک سرمایه‌سوزی و از بین بردن منابع کشور است، امروز اقتدار ایران را در سایه این پاسخ تنبیهی موشکی و در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق به خوبی احساس کردند.
 
بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: این تحلیلگران ساده‌لوح که در بزنگاه‌ها با تحلیل‌های اشتباه خود باعث ایجاد هزینه می‌شوند باید بفهمند که سرمایه‌گذاری در حوزه موشکی یعنی اقتدار کشور و آنچه در شب عملیات موشکی ایران به رژیم صهیونیستی اتفاق افتاده این بود که ما یک شبه راهی را که سالیان متمادی در پای میز مذاکره نتوانستیم در سال‌های قبل طی کنیم را پیمودیم و این پاسخ تنبیهی به رژیم صهیونیستی برای ما اقتدار به همراه داشت.
 
انتهای پیام/