هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 06:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 19:23
جمعه 31 فروردين 1403 19:20 ساعت
2024-4-19 19:23:17
شناسه خبر : 379707
رقابت‌های دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی در شرایطی پیگیری شد که برترین‌های بخش مردان این مسابقات مشخص شدند.
رقابت‌های دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی در شرایطی پیگیری شد که برترین‌های بخش مردان این مسابقات مشخص شدند.

گروه ورزش-رجانیوز: در آغاز روز نخست رقابت‌های دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی، ورزشکاران در بخش پسران و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.

 

به گزارش رجانیوز، در رده سنی جوانان و در ماده ۲۰۰ متر آروین نجفی ارمندی، محمد امین غزنوی و امیرمهدی صمدی دینانی به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در رده سنی بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و آزاد همتی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

 

در ماده ۵۰۰ متر و در رده سنی جوانان عطا قادری، امیرمهدی صمدی دینانی و یوسف صالحی با پیشی گرفتن از سایرین سه نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند. در رده سنی بزرگسالان نیز محمد صالحی، کیارش شاه محمدی و فرهاد میرزازاده به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به دست آورند.

 

در ماده ۱۰۰۰ متر و در رده سنی جوانان پس از پایان مرحله مقدماتی و رقابت ۱۶ اسکیت‌باز، هشت نفر برتر جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند که در نهایت با برگزاری این مسابقه، آرمان کرمی، مهدی حیدر و محمد ماهان ابرغم قادری توانستند به ترتیب عناوین اول تا سوم را تصاحب کنند.

 

در رده سنی بزرگسالان نیز با برگزاری مرحله مقدماتی و همچنین فینال، در نهایت محمد امین حیدری، امیر بهزادی بروجنی و داوود میرمحمد صادقی به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

این مسابقات امروز در بخش بانوان در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام/