هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 10:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1403 ساعت 19:15
چهارشنبه 22 فروردين 1403 19:07 ساعت
2024-4-10 19:15:47
شناسه خبر : 378694
امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین در غالب مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت در نقاط مستعد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد.
امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین در غالب مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت در نقاط مستعد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد.

گروه اقتصاد-رجانیوز: امروز در غالب مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت در نقاط مستعد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد

 

به گزارش رجانیوز، این شرایط فردا پنج‌شنبه ۲۳ فروردین در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی، شرق، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جمعه ۲۴ فروردین در شمال شرق استان‌های ساحلی دریای خزر و مناطقی از مرکز و جنوب شرق پیش بینی می‌شود.

 

امروز در غالب مناطق واقع در نیمه غربی کشور رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت در نقاط مستعد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد. این شرایط پنج‌شنبه در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی، شرق، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جمعه در شمال شرق استان‌های ساحلی دریای خزر و مناطقی از مرکز و جنوب شرق پیش بینی می‌شود.

 

همچنین شنبه ۲۵ فروردین در برخی مناطق نوار شرقی بخش‌هایی از مرکز دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و یکشنبه ۲۶ فروردین علاوه بر مناطق فوق در بخش‌هایی از شمال غرب کشور رگبار و رعد و برق انتظار می‌رود.

 

لازم به ذکر است امروز در لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، البرز، قزوین، جنوب مرکزی غرب اصفهان، شمال خوزستان و غرب تهران و در روز پنج شنبه در سواحل دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و همچنین در روز جمعه، در دامنه و ارتفاعات خراسان رضوی بارش از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

 

شایان ذکر است امروز در مناطق مرکزی جنوب غرب و نوار شرقی، پنج شنبه در مناطق مرکزی جنوب شرق استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و جمعه در جنوب شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، در بعضی ساعات شاهد وزش باد شدید و در مناطق مستعد، خیزش گردوخاک انتظار می‌رود.

 

از پنجشنبه تا شنبه دما در نیمه شمالی کشور بین ۶ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.

 

امروز شمال خلیج فارس و تنگه هرمز؛ پنجشنبه و جمعه دریای خزر، تنگه هرمز و نیمه شرقی خلیج فارس مواج است.

 

انتهای پیام/