هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 20:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 اسفند 1402 ساعت 17:58
چهارشنبه 9 اسفند 1402 17:34 ساعت
2024-2-28 17:58:09
شناسه خبر : 376270
اشغالگران پلیدترین جنایت‌های کشتار و کوچاندن و اعدام های میدانی را که بشریت شناخته است، مرتکب می‌شوند.
اشغالگران پلیدترین جنایت‌های کشتار و کوچاندن و اعدام های میدانی را که بشریت شناخته است، مرتکب می‌شوند.

 گروه بین-الملل رجانیوز: اسماعیل هنیه امروز چهارشنبه در پیامی تلویزیونی تصریح کرد: اشغالگران پلیدترین جنایت‌های کشتار و کوچاندن و اعدام های میدانی را که بشریت شناخته است، مرتکب می‌شوندوی افزود: ۷۰۰ هزار نفر از مردم دلاور ما همچنان ریشه در خاک خود در شمال نوار غزه دارند و آنجا هستند.

 

هنیه تصریح کرد: به صهیونیست‌ها و همدست و شریک جرم آنها آمریکا تاکید می کنم که آنچه را در میدان نبرد نتوانستند تحمیل کنند، با دسیسه های سیاسی بدست نخواهند آوردوی گفت: هرگونه نرمشی که ما در مذاکرات برای حفظ خون ملت خود و پایان دادن به رنج آنها در جنگ نسل کشی نشان می‌دهیم، همراه با آمادگی ما برای دفاع از ملت خود است.

 

هنیه افزود: این وظیفه ملت‌های عربی و اسلامی و کشورهای پیرامون غزه است که برای شکستن توطئه گرسنه نگه داشتن مردم در شمال غزه پیش‌قدم شوندوی افزود: جهان به ویژه کشورهای عربی دوست باید با این دشمن مقابله کرده و با فشار به آن اجازه ندهند که به شهر رفح حمله کند.

 

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: از مسلمانان و مردم خود می خواهیم که از روز اول ماه مبارک رمضان، محاصره مسجد الاقصی را بشکنندوی گفت: رژیم متوهم اسرائیل خیال می کند که با اقدامات خود علیه مسجدالاقصی می تواند محتوای طوفان الاقصی را از خود خالی کند.

 

رئیس دفتر سیاسی حماس ادامه داد: ارتش رژیم اسرائیل ماه‌ها در مقابل رزمندگان ما در میدان غزه درمانده شده و فقط موفق به قتل کودکان و زنان شده استوی افزود: ما بر ضرورت دستیابی به راه‌های ارسال کمک های پایدار بشردوستانه که غزه را از توطئه قحطی در امان نگه دارد، تاکید می‌کنیم.هنیه اظهار داشت: مقاومت در زمانی عملیات طوفان الاقصی را اجرا کرد که دشمن خود را برای نابودی مساله فلسطین آماده می کردوی بیان کرد: حداقل چیزی که ما در مسجد الاقصی و سایر اماکن مقدس می پذیریم، پایبندی به وضع موجود بر اساس قوانین بین المللی است.

 

هنیه اضافه کرد که عملیات طوفان الاقصی نماد مقاومت باقی خواهد ماند و فلسطینیان به هر شکل از مقاومت و از مساجد، کلیساها و مقدسات خود دفاع خواهند کردوی افزود: ما به نیروهای مقاومتِ حامی غزه چشم دوخته ایم تا انسجام خود را در نبرد برای الاقصی تقویت کنند زیرا غزه قطب نمای این محور است.

 

رئیس دفتر سیاسی حماس ادامه داد: افزایش حملات که در کرانه باختری شاهد آن هستیم، پایه و اساس طرح کوچاندن گسترده فلسطینیان را پایه گذاری می‌کندوی افزود: امروز باید با پول و سلاح از غزه حمایت کردرئیس دفتر سیاسی جنبش حماس همچنین از فلسطینیان ساکن در شهر قدس، کرانه باختری و مناطق اشغالی خواست که از روز اول ماه مبارک رمضان رهسپار مسجد الاقصی شوند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/