هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 29 فروردين 1403
ساعت 20:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 اسفند 1402 ساعت 17:56
چهارشنبه 9 اسفند 1402 14:54 ساعت
2024-2-28 17:56:21
شناسه خبر : 376269
روح‌الله ایزدخواه با بیان اینکه بروکرات‌ها به شدت در مجلس فعال هستند گفت:« بروکرات‌ها می‌آیند کنار نماینده، کنار کمیسیون، می‌گویند: انقدر سخت و دقیق ننویسید، یه توصیه کلی بکنید تا تمام شود.
روح‌الله ایزدخواه با بیان اینکه بروکرات‌ها به شدت در مجلس فعال هستند گفت:« بروکرات‌ها می‌آیند کنار نماینده، کنار کمیسیون، می‌گویند: انقدر سخت و دقیق ننویسید، یه توصیه کلی بکنید تا تمام شود.

 استدیو رجانیوز: روح‌الله ایزدخواه نماینده مجلس یازدهم و نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در «استدیو رجا» گفت‌وگویی جنجالی درباره انتخابات و عملکرد مجلس یازدهم داشت. برای تماشای کامل این گفت‌وگو، به آدرس آپارات رجانیوز، مراجعه کنید.

 

به گزارش رجانیوز؛ برخی از قسمت‌های این گفت‌وگوی جنجالی را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. 

 

روح‌الله ایزدخواه با بیان اینکه بروکرات‌ها به شدت در مجلس فعال هستند گفت:« بروکرات‌ها می‌آیند کنار نماینده، کنار کمیسیون، می‌گویند: انقدر سخت و دقیق ننویسید، یه توصیه کلی بکنید تا تمام شود. این قانون‌دانانان قانون شکن فقط در فساد نیستند، در از کارانداختن مجلس هم فعال هستند.»

 

 

دانلود فیلم

 

روح الله ایزدخواه نماینده منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در بخش دیگر این گفت‌وگو در رابطه با حقوق نماینگان گفت:« حقوق شخص نماینده در سال ۹۹، دوازده یا سیزده میلیون بود، در سال ۱۴۰۰، به هفده یا هجده میلیون افزایش پیدا کرد و امسال عدد حقوق نماینده مجلس بیست و پنج میلیون تومان است. حقوق نماینده با هزینه دفتری او متفاوت است. هزینه دفتری متناسب با حوزه انتخابیه به نماینده تخصیص پیدا می‌کند که این عدد برای نماینده‌های تهران ۸۰ میلیون است. عدد ۲۳۰ قطعا دروغ است.

 

 

 

 

ایزدخواه درباره دناپلاس‌هایی که توسط مجلس دراختیار نمایندگان قرار گرفته بود و او به خاطر نارضایتی مردم پس داد، بیان کرد:« من در آن برهه نیاز به ماشین داشتم. یک ماشین هاچ‌بک داشتیم که برای همسر و فرزندان بود. اما دیدم جامعه ناراحت است. دوست ندارد نماینده‌اش چنین رانتی دریافت کند. به همین خاطر از دریافت دناپلاس خودداری کردم.

 

 

 

روح الله ایزدخواه درباره بحران هویت نمایندگی گفت: « باید از هویت نمایندگی آوار برداری کنیم. مثلا یک نماینده می‌رود در تحقیق و تفحص‌هایی که بتواند امتیاز بگیرد.»

 

 

اننهای پیام/