هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 02:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 9 مرداد 1402 ساعت 18:51
دوشنبه 9 مرداد 1402 18:45 ساعت
2023-7-31 18:51:46
شناسه خبر : 369807
جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با بیان «چیزی به‌عنوان گشت ارشاد نداریم» گفت: گشت‌های انتظامی با هنجارشکنان و هر کسی که قانون را رعایت نکند برخورد‌ خواهند کرد.
جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با بیان «چیزی به‌عنوان گشت ارشاد نداریم» گفت: گشت‌های انتظامی با هنجارشکنان و هر کسی که قانون را رعایت نکند برخورد‌ خواهند کرد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سردار قاسم رضایی امروز در نشست خبری با خبرنگاران گیلان، موضوعات ترافیک، سرقت و برقراری آرامش را از جمله دغدغه‌های جدی مردم و انتظامی دانست و اظهار داشت: مردم گیلان خواستار رعایت مقررات قانونی هستند، ما نیز برابر قانون مکلف به اجرا هستیم.
 
به گزارش رجانیوز؛ جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با اشاره به برخوردهای انجام‌شده در حوزه ناهنجاری‌ها و سلاح‌های غیرمجاز تصریح کرد: در این استان، مسئولان ذی‌ربط، تشکل‌های مردمی و اصناف هماهنگی و همکاری‌های خوبی با انتظامی دارند.
 
سردار رضایی یکی از مطالبات جدی مردم استان‌های شمالی و گیلان را رعایت مقررات توسط‌ مسافران عنوان کرد و افزود: با توجه به مزیت گردشگرپذیری این استان‌ها، مردم انتظار دارند که قوانین و شئون جامعه توسط مسافران رعایت شود البته مردم این استان و سایر استان‌ها مردمی مقید به رعایت اصول خانواده هستند و نیروی انتظامی نیز این موضوعات را برابر خواسته مردم و قانون پیگیری می‌کند.
 
وی با اشاره به تذکر لسانی مأموران نیروی انتظامی به هنجارشکنان عنوان کرد: ۹۹ درصد کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کردند با تذکر پلیس، تمکین کردند و بخشی نیز اظهار‌ پشیمانی کرده آزاد شدند و با بعضی افراد که تشکیلاتی مرتکب این‌ جرم می‌شدند نیز برخورد خواهد شد.
 
جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با ابراز اینکه مردم ایران و گیلان مردمی انقلابی و غیرتمند هستند و نجابت دارند اضافه کرد: این مردم اجازه جولان به هنجارشکنان را نخواهند داد.
 
سردار رضایی مجموعه انتظامی را از مردم و در خدمت مردم دانست و تأکید کرد: هنجارشکنی در هر حوزه‌ای از جمله سرقت، قاچاق یا در حوزه عفاف و حجاب خط قرمز نیروی انتظامی است و ما موظفیم برابر قانون با جرائم مختلف برخورد کنیم و جوسازی و هیاهوها هیچ خدشه‌ای به مأموریت‌های ما وارد نمی‌کند و با هرکسی که سعی در برهم‌ زدن آرامش مردم داشته باشد برخورد خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه «چیزی به‌عنوان گشت ارشاد نداریم» خاطرنشان کرد: گشت‌های انتظامی با هنجارشکنان و هر کسی که قانون را رعایت نکند برخورد‌ خواهند کرد.
 
انتهای پیام/

 24
پسندیدم
کلیدواژه ها »