هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 15:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 خرداد 1402 ساعت 10:17
سه شنبه 2 خرداد 1402 10:11 ساعت
2023-5-23 10:17:35
شناسه خبر : 367705
رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری یک سارق طلاجات که از طریق نوشیدنی حاوی ماده بیهوشی، از تعدادی از شهروندان در شهر قم سرقت کرده بود، خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری یک سارق طلاجات که از طریق نوشیدنی حاوی ماده بیهوشی، از تعدادی از شهروندان در شهر قم سرقت کرده بود، خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری یک سارق طلاجات که از طریق نوشیدنی حاوی ماده بیهوشی، از تعدادی از شهروندان در شهر قم سرقت کرده بود، خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از رکنا، سرهنگ جعفر عباسعلی پور در گفت و گویی اظهار داشت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه در یک بیمارستان با خانمی آشنا و در ادامه پس از تعارف و خوردن نسکافه بیهوش و طلاجات وی سرقت شده است، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.
 
وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه در محل سرقت و محیط پیرامونی تصویر سارق را در دوربین های مداربسته به دست آوردند و تلاش برای دستگیری نامبرده آغاز شد.
 
رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: در ادامه با انجام یکسری اقدام های پلیسی سرنخی از حضور متهم به دست آمد و کارآگاهان نامبرده را با هماهنگی مقام قضائی در منزلش دستگیر کردند.
 
عباسعلی پور افزود: پس از دستگیری این متهمه تصویر وی در چندین صحنه سرقت به روش بیهوشی در مناطق دیگر شهر در سال گذشته و جاری نیز استخراج شد که در موردی متهمه در مسجد جمکران خانم زائری را نیز با شیوه دوستی سوار بر خودرو کرده و پس از بیهوش نمودن مالباخته وی را در بیمارستانی رها می کند و طلاجات وی را به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان به سرقت می برد.
 
وی اضافه کرد: در نهایت نامبرده به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.