هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 شهريور 1402
ساعت 05:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 14:46
چهارشنبه 24 اسفند 1401 14:03 ساعت
2023-3-15 14:46:11
شناسه خبر : 365712
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ترافیک پنجشنبه پایانی سال در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س)، مسیرهای پیشنهادی برای مدیریت ترافیک را توصیه کرد.
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ترافیک پنجشنبه پایانی سال در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س)، مسیرهای پیشنهادی برای مدیریت ترافیک را توصیه کرد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ترافیک پنجشنبه پایانی سال در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س)، مسیرهای پیشنهادی برای مدیریت ترافیک را توصیه کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ محمد رازقی درباره مراجعه به بهشت زهرا (س) به خصوص فردا ۲۵ اسفند در پنجشنبه پایانی سال توصیه کرد: این روز مربوط به زیارت اهل قبور است که منجر به مراجعه شهروندان به سمت بهشت زهرا (س) می‌شود و همین مسئله با توجه به حجم جمعیت پایتخت به طور حتم بار ترافیکی را به همراه خواهد داشت.
 
وی بافزود: مأموران پلیس راهور از بامداد روز پنجشنبه در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا برای مدیریت ترافیک مستقر هستند و از مردم می‌خواهیم تا چند نکته را برای زیارت اهل قبول و این سفر کوتاه درون شهری رعایت کنند.
 
به گفته معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، کسانی که می‌خواهند از محورهای غربی، مرکزی و شرقی شهر تهران به بهشت زهرا مراجعه کنند، بهترین مسیر از آزادراه خلیج فارس است که می‌توانند از بلوار علامه عسگری وارد شوند و از درب‌هایی مانند ۱۳ آبان وارد محدوده بهشت زهرا شده و از آن مسیر استفاده کنند.
 
سرهنگ رازقی ادامه داد: همچنین آن دسته از شهروندانی که قصد دارند از مناطق مرکزی شهر تهران به بهشت زهرا مراجعه کنند، بهترین مسیر از بزرگراه شهید هاشمی و مستقیم از محدوده بزرگراه شهید تندگویان است که می‌توانند وارد محدوده بهشت زهرا (س) شده و از آن استفاده کنند.
 
وی به ساکنان مناطق شرقی پایتخت نیز توصیه کرد که می‌توانند مسیر از بزرگراه امام علی (ع) وارد بزرگراه هاشمی شوند ولی بهترین مسیر محدوده شهید رجایی است که می‌توانند از درب غربی و درب گلدسته وارد وارد محدوده بشهت زهرا (س) شده و از آن استفاده کنند.
 
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست که با عوامل پلیس همکاری لازم را داشته باشند و در محل‌هایی از قطعات که معابر باریک است نسبت به پارک صحیح خودروی اقدام کنند تا رفت و آمد دیگر خودروها دچار مشکل نشود.
 
سرهنگ رزاقی تاکید کرد: مراجعه کنندگان مدت حضور خود را در بهشت زهرا (س) طولانی نکنند و از مسیریاب‌های داخلی برای جستجوی قطعات استفاده کنند.