هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 05:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 20 اسفند 1401 ساعت 10:23
شنبه 20 اسفند 1401 09:20 ساعت
2023-3-11 10:23:42
شناسه خبر : 365540
مصی علی‌نژاد با گیعاد آردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل دیدار کرد.
مصی علی‌نژاد با گیعاد آردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل دیدار کرد.
گروه سیاسی- رجانیوز: مصی علی‌نژاد با گیعاد آردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل دیدار کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، مصی علی‌نژاد از عناصر فعّال ضد ایرانی در خارج از کشور که همراه با رضا پهلوی و برخی دیگر ضمن تلاشهای ضدایرانی خود همواره کمپین‌هایی را برای تشدید تحریم علیه ایران و حتی مشروع سازی اقدام نظامی علیه کشور راه‌اندازی کرده‌اند این بار با گیعاد آردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل دیدار کرده است!
 
نماینده رژیم صهیونیستی نوشته که از مصی علی نژاد و امثال او حمایت می‌کند. پیشتر بارها گفته می‌شد که صهیونیست‌ها یکی از فعالان و حامیان اصلی پشت پرده اقدامات ضدایرانی امثال مصی علی نژاد و حامد اسماعیلیون و رضا پهلوی و ... هستند اما معمولاً این موضوع به دلیل ننگ بزرگی که در مضمون خود دارد، توسط آنان یا مسکوت گذاشته و یا انکار می‌شد.
 
اما چند صباحی است با افول آشوبها در ایران و از سوی دیگر سرخوردگی و بازگشت بسیاری از کشورها به روال معمول دیپلماسی خود با کشورمان، ظاهراً این اپوزیسیون چاره‌ای جز آشکار ساختن ارتباطات ویژه خود با صهیونیستها نداشته است.
 
ایران اینترنشنال، تلویزیون تریبون تجزیه طلبان ایرانی نیز اخیراً با گفتگویی با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی این تغییر کارفرمای اصلی خود به رژیم اسراییل را عملاً اعلام کرده بود!