هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 خرداد 1403
ساعت 00:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 7 اسفند 1401 ساعت 18:51
يكشنبه 7 اسفند 1401 18:50 ساعت
2023-2-26 18:51:48
شناسه خبر : 365245
اصلاح پایان نامه ارشد با چه قیمتی انجام می شود؟ آیا موسسه ای مطمئن برای انجام امورات پایان نامه وجود دارد؟ چطور باید به موسسات مشاوره پایان نامه اعتماد کرد؟کافه یادداشت معتبرترین موسسه مشاوره پایان نامه!

اصلاح پایان نامه به خدمات تیم بزرگ کافه یادداشت اضافه شد!

خیلی شیرین است که پس از دفاع از پایان نامه یکسره به سراغ کارهای فارغ‌التحصیلی بروید و به اصلاح پایان نامه نیاز نداشته باشید. اما حقیقاً احتمال اینکه پایان نامه شما به ویرایش نیاز داشته باشد، زیاد است. البته این کار آنچنان هم سخت و وحشت‌آور نیست، خوشبختانه کسانی هستند که در این راه به کمک شما می‌آیند.

در این مقاله راجع به مراحل ویرایش پایان نامه صحبت می‌کنیم و شما را در جریان حساسیت فصول 4 و 5 پایان نامه قرار می‌دهیم. همچنین درباره تیم کافه یادداشت که برای انجام پایان نامه حقوق، انجام پایان نامه روانشناسی یا هر رشته دیگری در کنار شماست مطالبی را ذکر کرده‌ایم.

images_1676972797_63f492fd8adbb.jpg

چرا به اصلاح پایان نامه نیاز داریم؟

پس از انجام پایان نامه ارشد روانشناسی، حقوق یا هر رشته دیگری و دفاع از آن، ممکن است به ویرایش پایان نامه نیاز پیدا کنید. اصلاح پایان نامه و انجام یک به یک نظرات استاد راهنما به بهبود کیفیت آن کمک می‌کند. پس هرچقدر که در این کار دقت و صبوری بیشتری به خرج دهید، نتیجه‌ بهتری در آینده تحصیلی شما و آینده علمی کشور نقش مفید خواهد داشت. تدوین یک پایان نامه کامل و بدون ایراد به دانشجویایی که قصد تکمیل پژوهش شما را دارند نیز کمک می‌کند تا راحت‌تر از مطالب شما استفاده کنند.

زمانی که پایان نامه به ویرایش و تغییر نیاز داشته باشد. دانشجو باید نسبت به اصلاح پایان نامه یعنی درج نظرات استاد راهنما و ایجاد تغییرات مد نظر او در مدت زمان تعیین شده اقدام کند. برای جلوگیری از سردرگمی باید مراحل اصلاح و ویرایش پایان نامه را به خوبی بشناسید.

مراحل اصلاح پایان نامه

ویرایش یا اصلاح پایان نامه ممکن است ظاهری، فنی یا تخصصی و علمی باشد. پس ابتدا باید این موضوع را برای خودتان مشخص کنید و بسته به اینکه کدام بخش از پایان نامه نیاز به اصلاح دارد، اقدامات لازم را به عمل بیاورید. در ادامه مراحل ذکر شده را به صورت جزئی‌تر شرح می‌دهیم تا در صورت نیاز به اصلاح پایان نامه بتوانید بر قسمت‌های نیاز به اصلاح تمرکز داشته باشید.

اصلاح صفحه آرایی و چیدمان پایان نامه

کاملاً طبیعی است که پایان نامه شما در اولین بررسی به اصلاح و ویرایش ظاهری پایان نامه نیاز داشته باشد. این نوع اصلاح به چیدمان مطالب و صفحه آرایی اختصاص دارد. صفحه آرایی پایان نامه بسته به شیوه نامه اختصاصی هر دانشگاه متفاوت خواهد بود. دانشجو باید پایان نامه خود را بر اساس دستورالعملی که دانشگاه انتخاب کرده است تدوین کند؛ بنابراین در صورت وجود هرگونه مغایرات موظف است موارد گفته شده را اصلاح و تغییر دهد. این اصلاحات ممکن است یک، چند مورد یا تمام موارد ذکر شده در زیر باشد.

  • صفحه‌بندی و تنظیم پاورقی‌ها

  • تنظیم فهرست فصول و تنظیم منابع با توجه به فرمت و دستورالعمل دانشگاه

  • تنظیم و اعمال نوع و اندازه فونت

اصلاح و ویرایش بخش فنی پایان نامه

گاهی پایان نامه شما به سطح گسترده‌تری از اصلاحات نیاز دارد که به آن ویرایش فنی پایان نامه گفته می‌شود. اصلاح پایان نامه در این مرحله فراتر از بازخوانی ساده و رفع خطاهای نگارشی و دستوری است. در این مرحله ویراستار موارد زیادی از قبیل تنظیم فاصله متن و حاشیه، فرمت‌بندی اسامی فصول، تنظیم کلمات براساس اندازه مناسب هر زبان (فارسی و انگلیسی)، تنظیم شماره صفحات و .... را انجام می‌دهد.

می‌توان گفت اصلاح پایان نامه در مرحله فنی یک پکیج کامل‌تر از اصلاحات و تغییرات است. تصحیح غلط‌های املایی و نگارشی، تنظیم پاراگراف‌ها، بررسی رعایت فاصله و نیم فاصله، تمرکز بر درج علائم نگارشی در موقعیت مناسب (پرانتز، نقطه ویرگول، نقل قول، دو نقطه و ... )، اصلاح اعداد و اعشار در شکل و فرمت مناسب و مواردی از این قبیل تنها بخشی از اصلاحات و تغییراتی است که توسط ویراستار فنی انجام خواهد شد.

اصلاح تخصصی پایان نامه

زمانی که برای انجام پایان نامه ارشد حقوق، روانشناسی یا هر رشته دیگری اقدام می‌کنید، قرار است بار علمی دانشگاه و به تبع آن جامعه را بالا ببرید. پایان نامه می‌تواند جایگاه علمی و کیفیت تحصیلات شما را به عنوان تدوین‌کننده به خواننده نشان دهد. بر این اساس هر سطر از پایان نامه شما باید با دقت و بدون هیچ گونه ایراد علمی و تخصصی نگارش شده باشد.

محتوای پایان نامه و مفاهیم تخصصی آن باید کاملاً پخته و در عین حال قابل فهم و روان باشد. آوردن جملات مبهم و گنگ در متن پایان نامه کیفیت کار شما را کم می‌کند. جملات طولانی، واژگان تکراری، لغات و عبارات عامیانه، عبارات ناقص همگی از مواردی هستند که در صورت وجود توسط استاد راهنما تذکر داده می‌شوند.

استاد راهنما معمولا قبل از دفاع یک دور کامل پایان نامه دانشجو را می‌خواند و موارد نیاز به اصلاح را به دانشجو یادآوری می‌کند. برای اینکه پس از دفاع، اشکال تخصصی در پایان نامه شما وجود نداشته باشد، حتما موارد تخصصی و معنایی متن پایان نامه خود را با دقت بررسی کنید و در صورت لزوم از یک ویراستار حرفه‌ای پایان نامه کمک بگیرید.

images_1676972797_63f492fd9347e.jpg

حساسیت اصلاح فصل 4 پایان نامه

پس از اینکه مراحل ویرایش ظاهری، فنی و علمی پایان نامه به اتمام رسید، شما باید روی اصلاح فصل 4 پایان نامه که همان تحلیل داده‌هاست تمرکز داشته باشید. برای تدوین این فصل از نرم‌افزارهای خاصی مثل نرم‌افزار Spss یا Lisrel استفاده می‌شود.

اگر در انجام پایان نامه و استفاده از نرم‌افزارهای lisrel یا Spss و .... مهارت کافی ندارید، می‌توانید از مشاورین و متخصصین کافه یادداشت این زمینه کمک بگیرید

استفاده از این نرم‌افزارها به دانش و تخصص نیاز دارد. اگر توسط استاد راهنما ایرادی به داده‌ها و نمودارهای نمایش‌دهنده آن وارد شده است، می‌بایست در اصلاح و ویرایش اطلاعات دقت به خرج دهید. حتی بهتر خواهد بود، اگر با یک مشاوره انجام پایان نامه مشورت کنید.

برای فصل 5 پایان نامه چکار کنم؟

نتیجه‌گیری از موضوع پایان نامه در قالب یک تفسیر قابل فهم یکی از مهم‌ترین بخش‌های پایان نامه محسوب می‌شود. در همین راستا فصل پنج پایان نامه به تفسیر نتایج حاصل از داده‌ها، نمودارها و اطلاعات درج شده در فصل 4 اختصاص دارد. فصل 5 پایان نامه نیز همانند سایر فصول باید با دقت بازخوانی شود و هرگونه خطای نگارشی، دستوری، املایی و علمی در آن به طور کامل رفع شود. دانشجویانی که در اصلاح فصل 4 پایان نامه به همراه فصل پنج آن دچار سردرگمی یا کمبود وقت هستند، می‌توانند اصلاح پایان نامه خود را به افراد متخصص در زمینه اصلاح پایان نامه ارشد و دکتری بسپارند. در این صورت ادیت فصول 4 و 5 را در کمترین زمان و با صرف هزینه بسیار کم به انجام خواهند رساند.

برای اصلاح پایان نامه چکار کنیم؟

معمولاً هر دانشجو در زمان رسیدن به مرحله انجام پایان نامه حقوق یا هر رشته دیگری با علم ویراستاری آشناست و می‌تواند قواعد دستوری، نگارشی و املایی پایان نامه خود را به درستی انجام دهد. ما هم این مراحل را در این مقاله تا حد ممکن توضیح دادیم. شما حتی می‌توانید به سایت ویراستاری مراجعه کنید؛ یا با استفاده از مطالب آموزشی در این کار مسلط شوید. حتی نرم‌افزارهای ویراستاری مختلفی برای این کار وجود دارد که استفاده از اکثر آن‌ها آسان و بدون هزینه است. با این حال برخی از دانشجویان به دلیل نداشتن زمان، اصرار بر بالا بودن کیفیت پایان نامه و مسائل دیگر کار اصلاح پایان نامه خود را به مشاورین و متخصصین انجام پایان نامه می‌سپارند. هرچند که افراد و سایت‌های زیادی در این زمینه فعال هستند؛ اما مراجعه به سایت‌های معتبر و تخصصی‌تر برای این کار بهتر و منطقی‌تر است.

سایت کافه یادداشت یکی از سایت‌های فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری است که انجام کلیه امور پایان نامه از انتخاب موضوع تا دفاع را برای شما انجام می‌دهد. این سایت خدمات اصلاح پایان نامه را با قیمت بسیار مناسب و با بهره‌گیری از محققان حرفه‌ای در رشته‌های مختلف انجام می‌دهد.

کافه یادداشت

چرا کافه یادداشت؟

اگر قصد انجام پایان نامه ارشد را داشته باشید، متخصصین این سایت به شما کمک می‌کنند تا بهترین کار را به دانشگاه تحویل دهید. شما می‌توانید در تمام مراحل انجام پایان نامه حقوق، روانشناسی، مدیریت، کامپیوتر و ...متخصصین این مجموعه را در کنار خود داشته باشید. برخی از ویژگی‌های متمایزکننده کافه یادداشت از دیگر موسسات مشابه را در زیر ذکر کرده‌ایم.

  • برخورداری از نماد اعتماد الکترونیک

  • پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته

  • انجام تخصصی پایان نامه برای هر رشته با حداقل سه محقق تخصصی

  • انجام پایان نامه در سطوح مختلف قیمتی

  • اصلاح رایگان پایان نامه بعد از کامنت های استاد راهنما

کلام پایانی؛ اصلاح پایان نامه با کافه یادداشت

در این مقاله سعی کردیم با بیان مراحل اصلاح پایان نامه به شما بگوییم که این کار چندان هم سخت و نگران‌کننده نیست. البته به شرطی که از دانش و تسلط کافی برخوردار باشید. حتی اگر مهارت و وقت کافی ندارید، خوشبختانه افرادی هستند که در امر انجام و اصلاح پایان نامه در رشته‌های متنوع به دانشجویان کمک می‌کنند.

فرقی ندارد قصد انجام پایان نامه ارشد حقوق یا هر رشته دیگری را داشته باشید. در هر صورت کافه یادداشت شما را در تمام مراحل از مشاوره پایان نامه حقوق، مشاوره پایان نامه روانشناسی یا هر رشته دیگری گرفته تا مراحل انجام و اصلاح پایان نامه را با کمترین هزینه انجام خواهند داد.