هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 19 بهمن 1401
ساعت 03:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 شهريور 1399 ساعت 14:50
دوشنبه 24 شهريور 1399 14:44 ساعت
2020-9-14 14:50:27
شناسه خبر : 339556
مدیر دفتر سیاسی جنبش «ائتلاف جوانان 14 فوریه» گفت که حاکمان بحرین بی تردید هزینه سازش با رژیم صهیونیستی را خواهند پرداخت.
«ابراهیم العرادی» مدیر دفتر سیاسی جنبش «ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه» در سخنانی از افکار عمومی جهانی خواست تا سازش با رژیم صهیونیستی را به نام بحرین ندانند و این اقدام صرفا از سوی آل خلیفه انجام گرفته است.
 
او به وبسایت العهد گفت که هزینه فروش فلسطین و سال‌ها ارتباط پنهانی با رژیم صهیونیستی از «حمد بن عیسی» پادشاه بحرین گرفته خواهد شد و مردم بحرین هرگز پیش از این به سازش رضایت نداده و بعد از این هم نخواهد داد.
 
العرادی تأکید کرد: حاکمان آل خلیفه و در رأس آن‌ها حمد، به خاطر این دنیای فانی و مناصب حکومتی به مبارزه با دین برخواسته و با یهود همپیمان شده‌اند. آن‌ها ارزش‌ها را کنار زده و دست به قتل هویت بحرینی زده‌اند.
 
همزمان با این، حزب الوفاق بحرین نیز بعنوان بزرگترین گروه معارض این کشور در صفحه توئیتر خود نوشته است که دولت بحرین نهادهای دینی، ورزشی و مدنی را برای انتشار بیانیه‌ای در تأیید سازش تحت فشار قرار داده است.
 
«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا جمعه گذشته اعلام کرد، بحرین و رژیم صهیونیستی ظرف یک ماه آینده روابط خود را عادی‌سازی می‌کنند.
 
در همین زمینه، «علی بن محمد الرمیحی» وزیر اطلاع رسانی رژیم بحرین دیشب (یکشنبه شب) گفت زمان آغاز روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی بعدا اعلام خواهد شد.