هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 12 ارديبهشت 1399 ساعت 19:09
شنبه 6 ارديبهشت 1399 19:04 ساعت
2020-5-1 19:09:20
شناسه خبر : 336494
در این روزها که کشور با شیوع گسترده کرونا مواجه شده و درحال دست و پنجه نرم کردن با تبعات این ویروس است، همراه اول نیز به نوبه خود برای کمک در بهبودی اوضاع، وارد میدان شده است.
گزارشی از روند ایجاد و اجرای اقدامات پیشگیری از بیماری توسط اپراتور اول کشور؛

از پیشگامی در اجرای دورکاری تا ایجاد بستر مناسب دورکاری در ایام کرونا توسط همراه اول

در این روزها که کشور با شیوع گسترده کرونا مواجه شده و درحال دست و پنجه نرم کردن با تبعات این ویروس است، همراه اول نیز به نوبه خود برای کمک در بهبودی اوضاع، وارد میدان شده است.
به گزارش رجانیوز، با شیوع کرونا و همزمان با اخبار جدی شدن این امر در کشور و بروز اختلال در نحوه کار سازمان ها و نهادهای مختلف، همراه اول اولین شرکتی بود که دورکاری را در سازمان خود اجرایی کرد. به نحوی که همراه اول توانست زمینه را برای دورکاری تمامی دستگاه‌های دولتی، سازمان‌ها و ارگان‌ها هم مهیا کند.
 
خالی از فایده نیست اگر بدانیم سازمان ها و نهاد های متعددی موضوع دورکاری نیروی انسانی خود را در دستور کار خود قرار داده‌اند. اما همراه اول توانسته است که با ارایه خدمات دیجیتالی مطلوب، پیشگام این عرصه باشد. 
 
وزارت کشور یکی از دستگاه‌های دولتی بود که با استفاده از بستر گسترده ارتباطی نخستین اپراتور تلفن همراه کشور، سرویس دورکاری را برای کارمندانش آغاز کرد. 
 
در ادامه شورای نگهبان نیز با همین راهکار و کوچ بر بستر امن همراه اول به دورکاری روی آورد.
 
 
اپراتور اول کشور با راه اندازی سامانه شاد نیز توانست در جلوگیری از مختل شدن تحصیل دانش آموزان، به کمک وزارت آموزش و پرورش بیاید.
 
ناگفته نماند که برنامه دیجیتالی شدن از سال ها پیش مورد توجه اپراتور همراه اول قرار گرفته بود. چرا که نزدیک به ۶۰ درصد از کاربران تلفن همراه خریدهای روزانه را از طریق تلفن همراه انجام می‌دهند و از این رو همراه اول در برنامه پنج ساله خود، دیجیتالی شدن را در دستور کار قرار داد و شیوع ویروس کرونا صرفاً برنامه های اپراتور اول برای دستیابی به این هدف را تسریع کرد.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home