هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 1 مرداد 1403
ساعت 09:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 28 خرداد 1394 ساعت 18:24
پنجشنبه 28 خرداد 1394 18:17 ساعت
2015-6-18 18:24:19
شناسه خبر : 215078
ناراحتي از چيست!؟ از اينکه درست زماني که داشتند جا مي انداختند که مسير انقلاب از کاخ کدخدا مي‎گذرد و نه قدس و کرببلا، از آنطرف اروند و از راه کرببلا خود را با دستاني بسته به وسط ميدان بهارستان تهران رسانده‎اند تا بگويند، «اين سند جنايت کدخداست»!/ یکبار دستان غواص‎ها را بستند تا در رمل‎هاي ام‎الرصاص مدفونشان کنند، تا شايد مانع شوند از پيامي که از راه کربلا به سمت قدس مي بردند ولي امروز ظهور کرده‎اند، تا پيامشان را بياورند، امروز شما دهانشان را نبدنيد، تا پيامشان را بشنويد..
ناراحتي از چيست!؟ از اينکه درست زماني که داشتند جا مي انداختند که مسير انقلاب از کاخ کدخدا مي‎گذرد و نه قدس و کرببلا، از آنطرف اروند و از راه کرببلا خود را با دستاني بسته به وسط ميدان بهارستان تهران رسانده‎اند تا بگويند، «اين سند جنايت کدخداست»!/ یکبار دستان غواص‎ها را بستند تا در رمل‎هاي ام‎الرصاص مدفونشان کنند، تا شايد مانع شوند از پيامي که از راه کربلا به سمت قدس مي بردند ولي امروز ظهور کرده‎اند، تا پيامشان را بياورند، امروز شما دهانشان را نبدنيد، تا پيامشان را بشنويد..
علي نادري - رجانیوز: غواص‎ها ظهور کرده‎اند،‌ هيچ کس نمي‎تواند اين را انکار کند. بچه‎هاي تفحص هم اين را همان اول گفتند؛ اينکه بارها شده شهدا را دسته‎ جمعي پيدا کنند، اما يافتن اين تعداد شهيد غواص در يک منطقه و همزمان، کم سابقه است.
 
مثل اينکه نفس گرفته باشند، به زير آب‎هاي اروند رفته باشند و نفس‎ها را حبس کرده باشند تا در روزش و زمانش و «لحظه حساسش» به روي آب بياييند و پيامي را که با آن نفس سال‎هاي جنگ و جبهه در سينه حبس کرده بودند، طوري فرياد بزنند که همه بشنوند،‌ همه دنيا.
 
 
 
 
اما انگار «پيامي که آورده‎اند..» چندان هم به دل برخي ننشسته باشد، عصباني شده‎اند. اگر هم به روي خود نياورده باشند، به زبان آورده‎اند، حتي اگر شده براي دل خودشان که بعد از 30 سال چرا امروز!؟ چرا سال گذشته نه!؟ چرا دو سال پيش نيامديد!؟ و چرا در اين «لحظات حساس»!؟
و همه حرف و دعوا و دلخوري و غر و لند براي همين است که اصلا چه کسي گفته «پيامي آورده‎اند..» براي اين «لحظات حساس» و اصلا چرا مردم از آب بيرون آمدن غواص‎ها را يک  «بشارت» گرفته‎اند براي اين «لحظات نياز».
 
درست در زماني که به مدد يک خيمه شب بازي شب انتخاباتي، صحنه‎اي را چيده‎اند تا به دروغ به همه بگويند، تصميم گرفته‎ايم مسيرمان را عوض کنيم و از قطار انقلاب پياده شويم تا با کدخدا پياده روي کنيم و دقيقا در هنگامي که از نان شبمان گرفته تا آب خوردنمان را از صدقه سر لطف کدخدا تبليغ کرده‎ايم، و در همين دم آخر که همه چيز براي نوشتن و امضاء کردن و کف زدن مهيا شده است، در اين «لحظه حساس» چه موقع آمدن بود!؟ چه موقع ظهور کردن بود!؟ چه موقع «پيام آوردن» بود و چه موقع بشارت دادن و گرفتن!؟
و اصلا همه حرف همين است. غواص‎ها براي به رخ کشيدن مهارت خود در نفس گيري که به زير آب نرفتند، غواص‎ها نفس گرفتند و به زير آب رفتند تا کسي نتواند نفس انقلاب را بگيرد و حالا به روي آب آمده‎اند تا همين را بگويند و فرياد بزنند.
 
 
 
و اتفاقا غواص‎ها با دست‎هايي که ناخداي جنگ هشت ساله با گراي کدخدا آنها را بست به روي آب آمده‎اند تا بگويند، کدخدا همان کدخداست و کارش همان دست بستن، خواه دست يک غواص در ام الرصاص و العماره،‌خواه دستان يک ملت در تحريم و پاي ميز مذاکره.
مي‎گويند تشييع شهدا شده است ميتينگ سياسي! مگر انتظاري و قراري غير از اين بود. اصلا انقلاب اسلامي ما همه اش ميتينگ سياسي است. سال‎هاست خميني کبير يک ميتينگ سياسي بزرگ براه انداخته است از اهل حق در برابر طاغوت و اهل باطل.
 
انقلاب که هيچ،‌ هيات و روضه‎‎هاي ما هم ميتينگ سياسي است. ميتينگ سياسي ياران قرن پانزدهمي سيدالشهداء عليه‎السلام براي ياري امام در برابر يزيد و يزدي و بوسفيان و سفياني. سال‎ها و قرن‎هاست که هياتي‎ها براي ياري امامشان ميتينگ سياسي برگزار مي‎کنند و هفتگي و ماهانه و سالانه، نقش و جايگاه خود را در لشکر امامشان با گريه تمرين مي‎کنند تا مبادا در «لحظه حساس» از ياريش باز بمانند.
 
 
سال‎ها و قرن‎هاست که در ميتينگ‎هاي سياسي‎اشان منتظر رسيدن کربلا و عاشوراي خود هستند که فرمود: « هر شهید کربلایی دارد که خاک آن کربلا تشنة خون اوست و زمان، انتظار می‌کشد تا پای آن شهید بدان کربلا رسد.»
اين را درست گفتنه‎اند؛ تشييع شهدا تبديل شده است به يک ميتينگ سياسي ولي اين را شايد خجالت کشيدند بگويند که اين متينگ سياسي را خود شهدا براه انداختند با «ظهور در لحظه حساس».
 
ناراحتي از چيست!؟ از اينکه درست زماني که داشتند جا مي انداختند که مسير انقلاب از کاخ کدخدا مي‎گذرد و نه قدس و کرببلا، از آنطرف اروند و از راه کرببلا خود را با دستاني بسته به وسط ميدان بهارستان تهران رسانده‎اند تا بگويند، «اين سند جنايت کدخداست»!
حتما ناراحتي دارد که يکي دو سال تلاش کني به همه بگويي مردم من براي يک دبه آب و مقداري نان حاضرند در صف سبد کالاي درب منزل کدخدا صف بکشند، و ناگاه 175 غواص با ميليون‎ها نفر از مردم، پشت به آب و اروند و کدخدا؛ به وسط شهر بيايند تا بگويند «بشارت شما را در اين لحظه حساس» گرفتيم، همان بشارتي که مي‎گفت «هيهات منا الذله»
شهدا براي انقلاب رفتند و جان دادند، و امروز براي انقلاب بازگشته‎اند، تا در تشييع پيکرهايشان ميتينگ سياسي راه بياندازند عليه کدخدا و هر چه کدخدا صفت است و مردم هم نشان دادند از چپ گرفته تا راست، استخوان پوسيده غواص‎هايشان را ترجيح مي دهند به هر چه کدخدا و کدخدا صفت است و شايد همين بود که کدخدا دوستان و کدخدا صفتان، بهتر ديدند که نيايند در ميتينگ سياسي شهداي غواص.
 
 
يکبار دستان غواص‎ها را بستند تا در رمل‎هاي ام‎الرصاص مدفونشان کنند، تا شايد مانع شوند از پيامي که از راه کربلا به سمت قدس مي بردند ولي امروز ظهور کرده‎اند، تا پيامشان را بياورند، امروز شما دهانشان را نبدنيد، تا پيامشان را بشنويد..


دیدگاه کاربران

یام شهدا در وصیت نامه های شهدا
گزیده ای از وصیت نامه های شهدا
سری اول
1) شهید سید جمال دربان فلک:
ای امت حزب اللهی! اسلام مکتب انسان سازی است و انقلاب اسلامی با رهنمود ها و رهبری صحیح امام امت (خمینی بت شکن) می رود تا جهانی شود و تمامی ابر قدرت ها را نابود کندو انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان عج تحویل دهد.
2) شهید ناصر جام شهریاری:
ای آمریکای خونخوار که خون همه محرومان در سراسر گیتی بدست تو و یا جیره خوارانت می ریزد،به یاری حق و همت امت اسلامی دیگر عمرت به پایان رسیده است و تو را در جهان که رسوایی رسوا تر خواهیم کرد.تو که هر روز در جنوب لبنان و السالوادور خون ها می ریزی و سازمان حقوق بشرت در خواب خرگوشی فرو رفته است.
3) وصیت نامه شهید محمود احمدی
دست ازاین ماه تابان [امام خمینی] برندارید که روزنه ی امید مستضعفان جهان و ایران است. پیرو خط امام که همان خط حزب الله است باشید
4) وصیت نامه شهید مرتضی بهرامیان
از برادران و خواهران می خواهم که این نهضت را حفظ کنید و در راه صدور آن از هیچ کوششی دریغ نکنید و مگذارید بار دیگر دست جنایتکاران شرق و غرب در شما مسلط گردد و خونهای هزاران شهید از دست برود. در نمازهای جماعت و جمعه با جدیت شرکت کنید. با وحدت و اطاعت از مقام رهبری و پیروی از دستورات اسلام و پاسداری جدی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن توطئه های استکبار را خنثی و نقش بر آب کنید.
5) وصیت نامه شهید حسین ثامنی
ای مسئولین توجه داشته باشید امروز مسئولیت حفاظت از خون شهیدان در درجه اول به عهده شماست مبادا بین صحبت و رفتارتان با این ملت شهیدپرور با مقامات بالاتر فرق کند. خود را عاقل و متعهد و حافظ اسلام و دیگران را بدخواه و جاهل ندانید، در خود بیشتر دقت کنید، مبادا جلوی خدمت مخلصان را بگیرید.
دقت کنید با نیروهای مخلص بسیج جزء با منطق و دلیل به هیچ زبان دیگر سخن نگوئید.
شرمنده دوستان شهیدم و درگه حق تعالی.
6) وصیت نامه حسین ترک
از مردم شهیدپرور می خواهم که همیشه در صحنه باشند ،ابرقدرتها بدانند مردم ایران همیشه در صحنه هستند و نمی گذارند که خللی بر جمهوری اسلامی وارد شود. ابرقدرتها بدانند که ما مردم ایران با جان و دل انقلاب را پذیرفتیم و آن را تا پایان جان حفظ خواهیم کرد. من از مردم می خواهم رهبر و ولی فقیه را تنها نگذارند و به دستورات ایشان عمل کنند.از خواهران خود می خواهم که حجاب اسلامی را رعایت کنند و از برادرانم هم می خواهم که ادامه دهنده راه شهدا باشند و از پدر و مادرم هم می خواهم که اگر می خواهند برای من گریه کنند برای غریبی امام حسین (ع) گریه کنند.
7) وصیت نامه شهید محسن پورقاسمی
"کسانی که به ولایت امام اعتقاد ندارند بر جنازه من حاضر نشوند، سلام مرا به رهبر عزیزم، پدر یتیمان برسانید و به خانواده شهدا بگویید که تا آخرین قطره خونمان صحنه های نبرد حق علیه باطل را ترک نخواهیم کرد، و با خداوند پیمان می بندیم که در تمام عاشورا و کربلاها، حسین (ع) زمان را تنها نگذاریم، و سنگرها را خالی نخواهیم کرد و تا هنگامی که پرچم لااله الا الله در تمام جهان به اهتزاز درنیاید و احکام اسلام و قرآن در زیر پرچم توحید و اسلام به اجرا درنیاید ساکت نخواهیم نشست.

8) وصیت نامه شهید مهدی یخچالی
سفارش من به شما این است که پشتیبان ولایت فقیه باشید و از امام حمایت نمایید. از روحانیت و دولت حمایت کرده و با کسی که این دو را تضعیف کند به شدت برخورد نمایید.
به خدا قسم که اگر دشمنان مرا بکشند و خونم را بر زمین ریزند در قطره قطره خونم نام مقدس خمینی را می بینند. ای برادران، خط آل محمد و علی را روش و منش خود قرار دهید و مبادا از این راه بیرون روید که شکست شماها در این صورت حتمی است. ای خواهران، این شعر را الگوی خودتان قرار دهید.
ای زن به تواز فاطمه اینگونه خطاب است
ارزنــده ترین زینت زن حفـظ حجاب است

9) وصیت نامه شهید سید مصطفی واجدی
تقاضای این برادر کوچکتر شما که دستش از حیات دنیوی کوتاه است، حمایت از اسلام، ولایت فقیه و حضور در مراسم نماز جمعه و جماعت و دیگر مراسم عبادی است. بدانید آنگاه که خودتان را از اینها جدا کنید، باید منتظر عقوبتهای الهی باشید. دوستی با خدا باید به قدری زیاد باشد که برای رضایت خاطر او هر دشواری و ناهمواری برایمان آسان و هموار جلوه کند.
10 ) وصیت نامه شهید خلیل واحدی
...انسان با عمر کوتاهش باید از این دنیا توشه و آذوقه ای برای آخرت بردارد که در غیر این صورت هلاک خواهد شد.

پیام شهدا در وصیت نامه های شهدا
گزیده ای از وصیت نامه های شهدا
سری دوم
1) شهید مهدی صبوری:
با مخالفین انقلاب هیچ گونه سازش و صمیمیتی نداشته باشید که خطری بزرگ است و بدانید که تمام شهدای ما برای همین انقلاب اسلامی و برپایی حکومت اسلامی وقانون الله جان را فدا کردند مبدا از این مسیر منحرف شوید.
2) شهید محمد حسین فاضلی :
مواظب باشید که در صحنه امتحان الهی مردود نشوید و شرمسار در قیامت نباشید که پاسخ ندهید چرا مقدمه ظهور ولی و حجت خدا را فراهم نکردید.
3) شهید اکبر خیر اللهی:
برادران من هدف از زندگی چیست؟ خداوند قادر متعال انسان را آفرید تا به کمال برسد و ما که دارای مکتبی پر محتوا و غنی هستیم باید در راه اسلام وخدا جهاد کنیم و برای شهادت آماده باشیم و از بذل جان و مال خویش دریغ نورزیم.بار گران انقلاب خون بارمان بر دوش ما نهاده شده است . پس بکوشیم اصالت رسالتمان را تا پای جان حفظ کنیم.
4) شهید ولی الله ملکی :
5) جهاد ما برای خدا و آزاد سازی همه سرزمین های اسلامی از زیر سلطه ابر قدرت هاست.جنگ برای گرفتن خاک نیست .جنگ برای به خاک مالیدن پوزه ابر قدرت ها و بر افراشتن پرچم اسلام است.
6) شهید امیر حسین مقصود:
روی سخنم با افرادی است که به هر نحوی موافق انقلاب نیستند.شما کمی بخود بیایید و به زندگی خود بنگریدکه برای چیست و به کجا می روید .از دید مادی خود بیرون بیایید و به انقلاب اسلامی بنگرید که با چه پیروز شد جز عنایت خداوندی؟. به جنگ بنگرید به همه این نشانه ها پس اگر ایمان نیاوردید در آخرت عذابی سخت شما را فرا خواهد گرفت.
7) شهید ابلفضل منصور:
آیا نمی بینبد که به حق عمل نمی شود؟و ظلم سراسر گیتی را فراگرفته؟و داد مظلوم به گوش نمی رسد؟ آیا میتوانید در مادی گری و غفلت زدگی بمانید؟اسلام آمد انقلاب شد ولی باز شما خوابید.هان که بیدار شوید که وقت وقت ستیز است وقت انقلاب است وقت نبرد است و وقت گرفتن حق مظلوم از ظالم
8) شهید حسین صفوی نژاد:
بار پروردگارا ! دشمنان اسلام و کسانی که زیر چهره نقاب مذهب میخواهند اسلام را با مکاتب مادی مخلوط کنند و ملت را دوباره به استعمار و سرسپردگی بکشانند رسوا و نابودشان کن.بهوش باشید و نگذارید که این گروهک ها و لیبرال ها قلب تپنده مستضعفین و محرومین دنیا را به درد آورند.
9) شهید علی کارگر:
ما تا آنجا که توان داشته باشیم بر علیه خصم خواهیم جنگید آنقدر می جنگیم تا کفر و نفاق ریشه کن شود . اگر ایران همه از خون ما دریا شود،اگر تمام بدنم سوراخ سوراخ شود و اگر اعضای بدنم را تکه تکه کنند ، دست از دفاع از قرآن وامام بر نخواهم کشید.
10) شهید احمد غدیریان :
از ابتدا تاکنون هرچه اسلام ضربه خورده است از این انسان های بی تفاوت بوده است و بدانید که هرچه شهدای ما بیشتر می شوند مسئولیت شما برادران روز به روز افزایش خواهد یافت و شهادت هرکدام اتمام حجتی بر دیگران است که به خود آمده و از حرکت در غیر مسیر الله خودداری کنید.

ای جماعت نه اگر بیش، کمی عار کنید/کی شما روزه گرفتید که افطار کنید
سرفرازی نه متاعی است که ارزان برسد/سحر آن نیست که با بانگ خروسان برسد
سحر آن است که بیدار شود اقیانوس/سحر آن است که خورشید بگوید نه خروس

اینا خبر ندارن که سینما رفتنمون هم سیاسیه!

درود بر شهیدان هم منفی دادن داره؟ فکر کنم شخصیت قهرمان ذهن شما اسپایدر من و باب اسفنجی و ... هستش که داری به درود شهدا منفی میدی!!!

اینایی که به این کامنت منفی دادن دقیقا منظورشون چیه؟

ننگ بر آنانکه پا روی خون شهدا برای دوروز دنیا میگذارند ننگ همین.

درود خدا بر پیکر و روح شهیدان غواص و گمنام دست بسته و غیور که کار دومشان کمتر از شهادتشان به لطف خدا نیست

حقیقتا متن بسیار زیبایی است
قابل توجه بعضی ها
شهدا شهید شدند تا امریکا کد خدای ما نباشد

بیش از حد معمول مطلبتان خوب بود... خداقوت... رحمت به دل باصفای نویسنده که انینجوری حرف حق را به نگارش درآورده... بصیرت یعنی همین...این قضیه نشان داد شهدا هم دلواپس اند و احتمالا در برچسب " افراطی ها" با ما شریک! ... برخی ها دوست ندارند قبول کنند شهدا زنده اند...فکر نکنم برخی از حامیان کدخدادوستی عاقب به خیر بشوند

حضور شهدا در این زمان حساس لطف خداوند به ملت شریف ایران است چون شایسته این مردم نیست که باذلت وخواری گوش به فرمان کدخدای کذایی کمبود آبش تامین شود،حال بگذارید مصلحت اندیشان کج فهم از این پیروزی عصبانی باشند

آفرین فوق العاده بود

سلام خدا به شهیدان راه خدا

کاملا مشخصه که رسانه های زنجیره ای اون طرف دارن چه هدفی رو دنبال میکنند
هدف تحریف شهداست پس از تحریف امام

بنام خدا . رسول مکرم و معزز و اعظم ( ص) فرمود : الاعمال بالنیّات . وقتی نیت شهدای ما اقتدا به سالارشهیدان شد ، برد پیامشان فرا زمانی و فرامکانی میشود . این قانون لایتغیر الهی است . خوشا به سعادت اینان که اینگونه سفررا انتخاب کردند . وافسوس که بعضی از ما ، هنوز در توحیدمان کثیر الشک هستیم .توحید عملی یقین بالقلب میخواهد . اگر آن درست شد ، دیگر کدخدائی برسمیت شناخته نخواهد شد . از صمیم قلب : صلی الله علیک یااباعبدالله . شور حسین است ، چه ها می کند .

دوستان عزیزم
من یکی از طرفداران دولت به ویژه در سیاست خارجی ام و به نظرم این دولت بهترین راهکار را برگزیده و با راهنمیی های مقام معظم رهبری در آن به خوبی قدم بر میدارد.
شما را به همه مقدساتمان...به لحظات ماه مبارک و به روح بزرگ شهدایمان قسم می دهم... شهدا را تصرف نکنید. نگذارید جناح بندی های سیاسی ما را که از یک خونیم و دلمان برای یک خاک می تپد از هم جدا کند. به شهدا رحم کنید. با آسمان و ریسمان بافی های ادیبانه سعی نکنید تمام حق را بخرید و سعی نکنید مخالفان سیاسی خود را گمراه و دشمن و ملحد و وطن فروش جلوه دهید. خدا را گواه می گیرم که اگر همین شهدا در جامعه امروز می زیستند با هم اختلاف عقیده سیاسی داشتند. برخی با شما بودند و برخی با ما. اما الان آنها فراتر از این جایگاهند که مرزبندی شوند. نه شما حق مطلقید و نه ما. شهدا حق مطلقند.

برادر گرامی لفاظی دیگر چیست؟یقینا شهدا اگر اکنون هم با همان منش بودند هیچکدام تحمیل و حقارت فریاد کمبود آب و نان را نمی پذیرفتند. شعار همه شهدا هیهات منا الذله بود و منش شان از بزرگی دشمن نترسیدن و زیر بار زور و ذلت و حقارت نرفتن بخاطر آب و نان بود.می خواهید مردم شهدای غیر واقعی و تخیلی را دوست داشته باشند یا واقعیت شهدا را ببینند و سپس دوستشان داشته باشند؟ چرا دوستان دولت ازین واقعیت پیام شهدای دست بسته که در این لحظه های حساس خودنمایانده اند می هراسند و بیان شعارهای آنهارا سیاسی کردن شهدا می نامند؟
بواقع دولت تحت کدام راهنمایی رهبریست؟
همان که می گوید مذاکره زیر شبه تهدید چه معنا دارد؟
دیدم در جواب رئیس جمهور محترم فرمودند: حاااااااالا رهبری یک نصیحتی کرده اند....

چه منتقد منصفی!!!
کی شهدا را مصادره کرده مشه سعید...؟
کسانی که شما طرفدارش هستی اعتقادی به جهاد و مکتب شهادت ندارند و آن را مایه رواج خشونت در جامعه می دانند!!!
شهدا ما ماست و ما از شهداییم و تا پای جان در راه آرمانهای آنها خواهیم ایستاد. آقایانی که شما طرفداران آنها هستید همه عافیت طلبند و همچون شهدای ما دل شیر ندارند و نخواهند داشت.
چرا؟ چون دنیا دنیا ثروت رو بگذارند و بروند!؟ هیهات که انها دل از ثروت هایشان بکنند و هیهات که ما از راه حسین و یاران با وفایش دل بکنیم.
شهدا از آن ماست و ما در روز معرکه شهید انشالله.
برو ید مواظب پول هایتان (بخوانید خدا هایتان) باشید..

سلام دوست عزیز
شهدای ما خنثی نبودن و تو وصیت نامه اکثر این شهدا مستقیما به اطاعت و پیروی از ولی فقیه امر شده ، شما اگه به پیام رهبر عزیزمون به مناسبت همین موضوع دقت کنید می بینید که نه تنها خنثی نیست بلکه سرشار از معنا و مفهوم هستش ، الحمد لله مردم ما باهوش هستن و اگه ببینن این آقایون مسئول ! (چه چپ و چه راست ) دارن گند میزن عکس العمل نشون میدن و نمیشه ازشون انتظار داشت بی طرف باقی بمونن .

برادر عزیز شما چرا یک کلمه‌ی مصادره رو گرفتید دارید باهاش فضاسازی میکنید؟
اصلا بحث مصادره یک برچسب زنی سیاسی ه.
راه و آرمان و خط شهدا مشخصه و قابل مصادره و تحریف نیست.
غیر از اینه که شهدا با آمریکا و قدرتهای مستکبر سر سازش نداشتن و به پیروی از خمینی کبیر(ره) به دنبال ریشه کنی جرثومه‌های فساد سرمایه داری و کمونیسم از غرب و شرق عالم بودند؟
تکرار وصیت نامه‌ی امام و حرفهایی که شهدا در وصیت نامه هاشون زدن کجاش مصادره کردنه؟
مصادره اینه که چیزی که نیستن رو بهشون نسبت بدیم اما چنین اتفاقی نیوفتاده.
به جای این اختلاف افکنی ها و فضاسازی هایی که بهانه به دست دشمنان میده باید همصدا با این شهدا و به قول امام "هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید".
جدای از این چرا بعضی ها که کعبه ی امال شون دنیای غرب ه از "مرگ بر آمریکا" ی ملت بدشون میاد و بهشون برمیخوره؟!!!
و اینکه شما به جای اعتراض به تکرار حرف و آرمان و شعار شهدا برید به اونایی اعتراض کنید که فرهنگ شهادت طلبی و عملکرد شهدای عزیز ما رو در مطالب و طرح های گرافیکی و ... به سخره میگرن...

تویی که شهدا را تصرف نکرده ای بدان شهدا انقدر والا مقامند که قابل تصرف نیستند شهدا با صدای رسایشان گفتند به امید کدخدا نشستن تا مشکل اب خوردنمو حل را کنه ذلیلانه هست در ضمن مقام معظم رهبری فرمودند اجازه نمیدهم از مراکز نظامی بازدید بشه واز افراد مورد نظر کدخدا بازجویی بشه متوجه عمق این حرف نمیشی اگر همین دولتی که میگی راجع به بازرسی و بازجویی قبول نکرده بود رهبری چرا اینرا گفتند؟

شهدا حق مطلقند درست . اما آیا شما راه شهدا را دنبال میکنید ؟! اصلا شهدا برای چی رفتند شهید شدند ؟! اصلا چه کسی این عزیزان رو به شهادت رسوند ؟؟!!!!!! من در عجبم چرا واقعیت رو انکار میکنید ؟! وقتی میگیم خون شهیدان یعنی چی ؟! چه کسی عزیزان مارو به خاک و خون کشید ؟؟!! چرا سفسطه و مغلطه میکنید ؟! من در عجبم ازینکه اینهمه جنایت رو از کسانی که دستشون به خون صدها هزار نفر از مردم مون آلوده ست رو نمی بینید و تن به حقارت سپردید برای لقمه نانی . ننگ به این لقمه نان که شما حاضرید همه چیزمون رو به حراج بزارید . ننگ به این لقمه نانی که بخاطرش خون شهیدان رو پایمال کردید. ننگ به این دو روز دنیا که بخاطرش عزت و شرف و اقتدار این مملکت رو دارید له میکنید. دوستی با دشمنان خونخوار و دشمنی با دلسوزان داخل وطن . لبخند به قاتلان فرزندان ایران و عصبانیت و فحاشی و توهین به مردم ایران. وطن فروشی ازین واضح تر ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینکه شهدا حق هستند در ان بحثی نیست. بحث بر سر تفسیر ارمان شهدا و مصادره به مطلوب کردن ان است!!! ارمان شهدا استکبار ستیزی بوده و هست. فهم این مطلب که ارمان واقعی شهدا چیست هم سخت نبوده و نیست همانطور که به سادگی میتوان با کمی تحقیق متوجه شد ایا داعشی که مدعی حق و مسلمانی است بویی از اسلام نبرده! مشکل جایی بروز میکند که به جای مخالفت علنی با ارمان شهدا عده ایی سعی میکنند تحریفش کنند که اینهم امری است محال! شهادت گذشتن از جان در راه سیاستی است که اموزه اسلام و اهل بیت (ع) است. کسی نمیتواند مدعی شود شهدا سیاسی نیستند و .......!!!!

بنده کاری به شعارهای احزاب ندارم ولی پیغام شهدا در این برهه خاص و از طرف دیگر پیغام مقام معظم رهبری در مورد این شهدا کاملا واضح بوده و هست.

پیام شهیدان هیهات من الذله است و تنها حق طلبان این پیام را می شنوند

هنوز دین را از سیاست جدا می دانند....دین همش سیاست است..

اینکه نباید ازشهدا استفاده باندی جناحی شود حرف درستی است اما اینکه درمراسم شهدا از اهداف وآرمانهای آنها سخنی گفته نشود وازمقاومت وتحمل سختی وگرسنگی وتشنگی شهدا برای حفظ انقلاب وگره زدن آب خورد ن مردم به تحریم ها وزمینه سازی برای پذیرش توافق ذلیلانه حرفی به میان نیاید انتظار درستی نیست

شهدای ما سیاسی ترین آدمهای این مملکت بودند و هستند و با اختیار و انتخاب خودشون این زمان رو برای بازگشت به میهن انتخاب کردند
ولی چه میشه کرد با کسانی که واژه شهید هم بیگانه اند...

این شیاطین می خواهند مردم را از راه خدا باز دارند. امام کلامی به این مضمون دارند که اسلام اساسش سیاست است. تمام ائمه سیاسی بودند امیرالمومنین با آن ملعونین درگیری سیاسی داشت. امام مظلوم حسین بن علی علیه السلام هم با یزید بر سر حکومت درگیری داشت. اساسا این درگیری از ابتدای تاریخ بین هابیل و قابیل شروع شده و تا غلبه حضرت حجت سلام الله علیه بر مستکبرین و مفسدین عالم و درهم شکستن نظم شیطانی دهکده جهانی به کدخدایی آمریکای خونخوار و برپایی نظم جهانی ایمان و تقوا ادامه خواهد داشت. والعــــــــــــــــــاقبه للمتــــقین.

مرگ برفتنه گران و سازشکاران

حرف هایی که اینجا هم زده می شود سیاسی است ، برن از عصبانیت بمیرن

آقای طلایی حتما شنیده اید هیئت سکولار نداریم، ما تشییع سکولار هم نداریم.
اندکی فکر کنید...ما مخالف مذاکره نیستیم، مامخالف وادادگی هستیم...ما مخالف بازدید از مراکز نظامی هستیم چون نمی خواهیم جنگی دیگر توسط آمریکا با بازیگری داعش به راه بیفتد...
یقینا بدانید اگر آمریکا تاکنون می توانست به ایران حمله کند ، حمله کرده بود...و تمام خاورمیانه از آن خود کرده بود...
ما دیپلملات نیستیم.ما انقلابی هستیم...
کسی در تشییع اسمی از جناح خاصی نبرد...فقط شعار داده میشد...بعضا هم نام ائمه برده میشد...
ما به این اعتقاد داریم اگر شهدا اواخر اردیبهشت آمدند حتما حکمتی داشته...آن هم به این تعداد....
شما هم یقینا اعتقاد دارید هیچ کار خدا بی حساب و بی کتاب نیست...
در پناه حق باشید.

درودبررجانیوزعزیز یکی از خظ شکنان جبهه رسانه ای

اقا سعید حرف شما درسته نه شما حق مطلقید نه ما اما انصافا قضاوت کرده و ببینید که این دولت با حرفا و عملکردش چه بروز ملت اورده و چقدر دشمن رو پررو تر کرده و طلبکارتر و عملش برخلاف فرمایشات رهبره هرچه اقا میگه ما به اینا اعتماد نداریم اگار نه انگار دولت کار خودشه میکنه و انقدر با بزرگنمایی تحریم سعی دارن به هرقیمتی توافق کنن و مردم رو مجبور به تسلیم مامنکر اثر تحرین نیستیم اما نه انقدر که کمبود اب و محیط زیست و ....به تحریم ربط داشته باشه اکثر مشکلات کشور از بی برنامگی و سوئ مدیریت مسئولانه برادر نه تحریم

شهدا پشتیبان ولایت بودند، نه به بدنبال بستن با کدخدا! درحالیکه رهبر انقلاب می فرمایند به مذاکرات خوشبین نیستند و آمریکا قابل اعتماد نیست، نزدیکترین رفتار به شهدا کدوم کاره؟؟؟؟!!!!!

شهدا با دستهای بسته خوب تو دهنی بهشون زدند..

دوستان دلواپس ! شهدا را برای امیال سیاسی خود مصادره نکنید.شهدا متعلق به همه مردم ایران هستند.آیا شهدا فقط برای روحانی و دولتش پیام آورده اند.برای شما پیام نیاوردن که وقتی ولی فقیه می گویند من به تیم مذاکره کننده اعتماد دارم و آنها فرزندان ملت هستند شما که ادعای پیروی از ایشان رو دارید چرا به تیم مذاکره کننده خائن میگید ودر مراسم شهدا شب نامه پخش میکنید؟پیام ندارن چرا هنوز دنبال احمدی نژادی هستید که 11 روز جلوی رهبری ایستاد و حالا یکی یکی معاونان پاکدست دولت مهرورزش دارن میرن زندان؟

احسنت
جملات کلیدیشو جدا کنید برا شبکه های اجنماعی پخشش کنیم.

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home