هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 22 ارديبهشت 1403 ساعت 18:06
شنبه 22 ارديبهشت 1403 15:54 ساعت
2024-5-11 18:06:41
شناسه خبر : 380510
در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال نساجی مازندران به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال نساجی مازندران به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
گروه ورزش-رجانیوز: لیگ برتر ایران به هفته‌های پایانی خود نزدیک شده و تیم‌های صدرنشین جدول به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستند و در پایین جدول هم قعرنشینان برای بقا در لیگ تلاش می‌کنند.
 
به گزارش رجانیوز، در نیم فصل نخست استقلال خوزستان در رقابت‌های لیگ برتر نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و با ۸ امتیاز در قعر جدول به کار خود پایان داد. اما مدیران این باشگاه باز هم به پورموسوی اعتماد کردند و در تعطیلات نیم فصل ۴ بازیکن خارجی را به خدمت گرفتند و در ادامه این تیم توانست از قعر جدول فاصله بگیرد اما هنوز خطر سقوط آنها را تهدید می‌کند.
 
در هفته بیست‌وهفتم شاهد دیدار حساس بین تیم‌های استقلال خوزستان و نساجی مازندران هستیم، رقابتی بین دو تیم ۲۲ امتیازی که برنده این دیدار می‌تواند جایگاه تیم پیکان تهران را در جدول رده‌بندی بگیرد.
 
استقلال خوزستان در سه دیدار اخیر خود در لیگ برتر توانسته فقط ۳ امتیاز کسب کند و شاگردان پورموسوی به دنبال این هستند که در خانه به ۳ امتیاز حساس برسند و از پایین جدول فاصله بگیرند که بتوانند در لیگ بمانند.
 
مدیران نساجی در هفته هجدهم لیگ برتر سرمربی تیم خود را تغییر دادند و باز هم سراغ ساکت الهامی رفتند. این تیم با هدایت الهامی در حال‌حاضر ۳ برد، ۲ تساوی و ۴ باخت کسب کرد و اکنون در جایگاه چهاردم لیگ برتر قرار دارد. در سه دیدار اخیر خود در لیگ توانسته ۶ امتیاز کسب کند و دنبال این هستند در غدیر اهواز ۳ امتیاز خارج از خانه برسند.
 
مصاف دو تیم استقلال خوزستان و نساجی مازندران در ورزشگاه غدیر اهواز از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه هفته جاری به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home