98/9/4 - 16:33 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 330396
مردم با شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر اغتشاشاگران» و دست نوشته هایی در محکومیت اقدام اغتشاشاگران و جدا بودن صف مردم از آشوب طلبان در اجتماع میدان انقلاب حضور دارند.
مردم با شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر اغتشاشاگران» و دست نوشته هایی در محکومیت اقدام اغتشاشاگران و جدا بودن صف مردم از آشوب طلبان در اجتماع میدان انقلاب حضور دارند.

 گروه اجتماعی-رجانیوز: اجتماع بزرگ مردم پایتخت ایران اسلامی بنا بر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در میدان انقلاب اسلامی و خیابان های اطراف با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

 

گزارش لحظه به لحظه خبرنگاران مهر از اجتماع بزرگ مردمی در حمایت از امنیت و اقتدار کشور را در زیر می خوانید:

ساعاتی قبل از آغاز رسمی اجتماع، ظرفیت حضور مردم در میدان انقلاب تکمیل شده بود و سیل جمعیت نیز در خیابان های اطراف میدان انقلاب حضور داشتند.

 

عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری به جمع مردم پیوستند.

 

مردم با شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر اغتشاشاگران» و دست نوشته هایی در محکومیت اقدام اغتشاشاگران و جدا بودن صف مردم از آشوب طلبان در اجتماع میدان انقلاب حضور دارند.

 

اجتماع کنندگان با سر دادن شعار و پلاکارهایی که در دست دارند از قوه قضائیه می خواهند با عوامل اغتشاشات قاطعانه برخورد کند.

 

 

پلاکاردهایی از اعتراض به وضعیت گرانی ها و لزوم توجه مسئولان کشور به مشکلات معیشتی مردم در دست مردم قرار دارد. 

 

برخی از شرکت کنندگان در این اجتماع، پوستری را در دست داشتند که در آن نوشته شده بود: «فقط رهبر/ نه روحانی، نه لاریجانی/ مرگ بر اغتشاشگر، مرگ بر منافق، مرگ بر اختلاس‌گر».

 

فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سخنران مراسم امروز بود، خطاب به راهپیمایان تهرانی گفت: امروز که شما اینجا در قلب انقلاب جهانی اسلام، میدان انقلاب جمع شده‌اید، تیر خلاصی بر سیاست‌های تجاوزکارانه و امیدهای واهی بزرگ‌ترین دشمن تاریخ بشر «آمریکا» زده‌اید؛ آفرین بر شما و بر آن قدم‌های استوار و ثابت. آمدید تا صبر را با ثبات قدم و نصرت الهی ترکیب کنید و آمدید تا از امام مسلمین در این نبرد جهانی حمایت کنید.
 
وی افزود: اگر امروز از آسمان به این نقطه نگاه شود دیده می‌شود که شما واژه شرف، آزادگی و دلدادگی به امام مسلمین را روی زمین ترسیم کرده‌اید. هر امتی امام خود را گم کند محکوم به هلاکت است و مصیبت خواهد دید.
 
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه هرکس به جان، مال و ناموس مردم ما تعرض کند سخت مجازات خواهد شد، به دشمنان هشدار داد اگر از خط قرمز ما عبور کنید نابودتان خواهیم کرد.
 

مردم در برابر اغتشاشاگرانی که از آمریکا خط می گیرند سکوت نمی کنند

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در جمع راهپیمایان تهرانی در خصوص حضور پرشور مردم در راهپیمایی حمایت ازاقتدار و امنیت کشور، گفت: ملت ما این احساس و باور را دارند که باید مقابل ناامنی بایستند.

وی افزود: ملت بزرگ ایران در این سال‌ها که از پیروزی انقلاب گذشته تاکنون نشان داده اند که راه اصلی و اهداف و ارزش‌های اصلی انقلاب را به خوبی تشخیص می دهند و با وجود اینکه مشکلاتی دارند، هنگامی که آرمان های انقلاب اسلامی در خطر باشد، برای پاسداری با تمام وجود به میدان می آیند و توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی آنان و منافقان را خنثی میکنند.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: مردم در برابر اغتشاشگرانی که از آمریکا خط می گیرند و به جان، اموال و ناموس ملت بزرگ ایران حمله ور میشوند و امنیت را خدشه دار می کنند سکوت نمی کنند و با احساس ملی، انقلابی و دینی وارد میدان می شوند و تنفر خود را از ناامنی و ناامن کنندگان نشان می دهند.

 

سرلشکر موسوی گفت: این حضور بیانگر اعلام درک صحیح مردم از امنیت و تنفر از ناامنی و ناامن کنندگان است.