هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1403
ساعت 07:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 3 خرداد 1394 ساعت 10:41
يكشنبه 3 خرداد 1394 10:39 ساعت
2015-5-24 10:41:58
شناسه خبر : 212556
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: معاون وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس گفت: بازرسی‌ها از مراکز نظامی به صورت مدیریت‌شده پذیرفته شده اما درخصوص دسترسی به دانشمندان هسته‌ای هنوز پاسخی به طرف مقابل داده نشده است.
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: معاون وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس گفت: بازرسی‌ها از مراکز نظامی به صورت مدیریت‌شده پذیرفته شده اما درخصوص دسترسی به دانشمندان هسته‌ای هنوز پاسخی به طرف مقابل داده نشده است.

گروه سیاسی - رجانیوز: عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در گزارش خود عنوان کرد: بازرسی از مراکز نظامی در پروتکل الحاقی پذیرفته شده، اما این بازرسی مدیریت شده است و مدیریت آن با جدیّت انجام می‌شود.
 

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس گفت:‌ در این جلسه سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در گزارش خود عنوان کرد: بازرسی از مراکز نظامی در پروتکل الحاقی پذیرفته شده، اما این بازرسی مدیریت شده است و مدیریت آن با جدیّت انجام می‌شود.


وی افزود: معاون وزیر خارجه ادامه داد که در یکی از جلسات لیست تعدادی از دانشمندان هسته‌ای کشورمان از طرف مقابل به ما داده شده و از ما خواسته‌اند تا با این دانشمندان مذاکره و مصاحبه داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بازرسی از مراکز نظامی و دسترسی به دانشمندان هسته‌ای در چارچوب (PMD) است و این همان برنامه نظامی ادعای طرف غربی است که ادعا دارد ایران این برنامه نظامی را داشته و معتقدند که برای راستی‌آزمایی از سوی ایران به مراکز و دانشمندان دسترسی پیدا کنند.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: عراقچی افزود بازرسی از مراکز نظامی از سوی ما پذیرفته شده، اما درخصوص دسترسی به دانشمندان هسته‌ای اگرچه لیست اسامی دانشمندان از سوی طرف مقابل به ما داده شده، اما ما نپذیرفته‌ایم که آنها بتوانند به دانشمندان ما دسترسی داشته باشند.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران با اشاره به بازرسی‌های فراپروتکلی گفت‌ که در مذاکرات لوزان تیم مذاکره‌کننده کشورمان بازرسی‌های فراپروتکلی را پذیرفته است و آمریکایی‌ها نیز هم به همین موضوع انگشت گذاشته و آن را تکرار می‌کنند.

وی افزود: درمورد لغو تحریم‌ها نیز عراقچی اظهار داشت که لغو تحریم‌ها در بخش اقتصادی درحال بحث است تا طرف مقابل با زیرساخت تحریم‌ها را با صدور یک سند بردارد و اعلام کند که اگر ایران به تعهدات خود عمل کند ما تحریم‌ها را برمی‌داریم و بعد از آنکه ما به تعهدات خود عمل کردیم، آنها تحریم‌ها را تعلیق می‌کنند.

گزارش خبرگزاری دولت از جلسه غیر علنی امروز مجلس
 
خبرگزاری رسمی دولت هم جلسه امروز غیر علنی مجلس را اینگونه روایت کرد:
نمایندگان مجلس دو ساعت جلسه غیرعلنی با محمد جواد ظریف و سید عباس عراقچی را « سنگین» توصیف کردند و در عین حال گفتند که در این نشست بسیاری از مسائل مهم، باز و رفع ابهام شد، از جمله نوع بازرسی ها و میزان غنی سازی.
محمدسادات ابراهیمی اظهارات محمد جواد ظریف و سید عباس عراقچی در نشست غیرعلنی مجلس را « قانع کننده» خواند و گفت: فضای مجلس هنگام سخنرانی آنها آرام بود ولی زمان سخنرانی عراقچی دو نماینده سوال هایی از او پرسیدند
 
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس گفت: محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه و عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده گزارشاتی را در مورد روند مذاکرات ایران با 1+5 ارائه و برخی نمایندگان هم مطالبی را مطرح کردند.
 
وی گفت: در این جلسه همچنین تاکنون علی اصغر زارعی ؛عباسعلی منصوری آرانی ،علیرضا زاکانی نمایندگان تهران و علاء الدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را درباره مذاکرات و گزارش های ظریف و عراقچی دادند. 
 
وی با تاکید بر این که صحبت های ظریف و عراقچی قانع کننده بود گفت: فضای مجلس در هنگام سخنرانی آنان فضا آرام و در هنگام سخنرانی عراقچی دو نماینده سوالاتی از وی مطرح کردند. 
 
سادات ابراهیمی خاطرنشان کرد: در این جلسه ظریف درباره بازرسی از اماکن نظامی گفت ما چیزی فراتر از پروتکل الحاقی را نمی پذیریم؛ پروتکل الحاقی هم می گوید می شود بازرسی کرد ولی بازرسی مدیریت شده.
 
این نماینده مجلس به نقل از وزیر امور خارجه گفت که پیوستن به پروتکل الحاقی نیازمند تصویب مجلس شورای اسلامی است.
 
**رفع تحریم ها و تثبیت غنی سازی از تعهدات 1+5 به ایران است
 
کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت که محمد جواد ظریف و سید عباس عراقچی در نشست غیرعلنی تاکید کردند مذاکره کنندگان ایران توانسته اند حق غنی سازی ایران را برای کشورهای 1+5 تثبیت کنند.
 
پیرموذن در این باره به خبرنگار پارلمانی ایرنا گفت: مذاکره کنندگان ارشد ایران بیان کردند که خوشبختانه تثبیت غنی سازی ایران مورد توافق قرار گرفته است در حالی که طرف مقابل مذاکره کننده طی چند سال گذشته در پی تعطیل کردن آن بود.
 
وی افزود: آنها گفتند راکتور اب سنگین اراک ، رفع تحریم های اقتصادی و مالی به طور همزمان ،حفظ فردو با توجه به ارزش راهبردی واستراتژیک آن با حفظ 1044 سانتریفیوژ که صیانت از سایر تاسیسات هم خواهد بود از جمله تعهدات طرف مقابل به جمهوری اسلامی ایران است.
 
نماینده اردبیل به نقل از ظریف و عراقچی گفت که در مقابل تعهد ایران آن است که به دنبال ساخت بمب هسته ای نرود.
 
** حمایت لاریجانی و توضیحات مبسوط عراقچی
 
بهروز نعمتی نماینده اسد آباد از حمایت علی لاریجانی از تیم مذاکره کننده هسته ای، ارائه دیدگاه های ظریف در مجلس و توضیحات مبسوط عراقچی درباره دغدغه های رهبری و مردم گفت.
 
وی گفت: رییس مجلس شورای اسلامی در این نشست بر لزوم حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای تاکید کرد و گفت این حمایت باید به شکلی باشد که خواسته های نظام محقق شود.
 
نعمتی نشست غیرعلنی مجلس رو « سنگین و در حدود دو ساعت» توصیف کرد و گفت: وزیر امور خارجه توضیحاتی درباره چارچوب مذاکرات و نوع نگاه خود به اتفاقات و بیانیه لوزان بیان کرد و عراقچی نیز به صورت مبسوطی درباره دغدغه های رهبر معظم انقلاب و مردم توضیحاتی داد.
 
نماینده اسد آباد خاطرنشان کرد: چهار نماینده نیز موضوعاتی را مطرح کردند که در مجموع نشستی خوب و صمیمی برگزار شد. مباحث مطرح شده نمایندگان درباره نحوه لغو تحریم ها، نوع بازرسی ها، فعالیت های فردو و نحوه فعالیت آینده کشور در زمینه انرژی هسته ای بود.
 
وی با بیان اینکه یکی از بحث های مطرح شده موضوع بازرسی از تاسیسات و مراکز نظامی بود گفت: عراقچی در این باره توضیح داد که بازرسی ها در چارچوب پروتکل الحاقی بوده و این گونه نخواهد بود که آمریکایی ها هر زمان که بخواهند از هر جایی بتوانند بازدید کنند . این بازرسی ها قطعا مدیریت شده خواهد بود. 
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: درباره فردو و غنی سازی هم صحبت شد و موضوعی که مطرح شد این بود که باید مفاد موافقتنامه سوییس به صورت مکتوب نوشته شود. 
 
نعمتی خاطرنشان کرد: درباره مذاکرات در شرایط تهدید هم یکی از نمایندگان تذکر داد اما مذاکره کنندگان گفتند در 30 سال اخیر جمهوری اسلامی همواره از طرف آمریکایی ها تهدید شده و آمریکایی ها از سیاست چماق و هویج استفاده کرده اند. 
 
نماینده مردم اسدآباد در مجلس در باره کاهش یافتن تعداد سانتریفیوژها در مرکز هسته ای فردو نیز گفت:درباره اینکه گفته می شود این تعداد کم خواهد شد آقای عراقچی گفت که چنین چیزی مطرح نیست و همان 1044 مطرح بوده و صحبت های آمریکایی ها غیرواقعی است. 
 
وی تاکید کرد مجلس به عنوان دستگاه ناظر باید از نحوه مذاکرات اطلاع داشته باشد و نباید احساسی با این موضوع مهم برخورد کرد و ابراز امیدواری کرد با تعامل بین مجلس و تیم مذاکره کننده این موضوع حل و فصل شود.
 
نعمتی مهمترین بحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی صبح امروز را حول نگارش متن نهایی توافق نامه عنوان کرد و گفت: جلسه امروز صبح بسیار خوب و سنگین بود و صحبت بین کوچک زاده و ظریف که در انتهای جلسه غیرعلنی رخ داد درگیری لفظی نبود بلکه صحبتی بود که یک نماینده با وزیر امورخارجه انجام می داد. 
 
وی تصرح کرد: بعضی از مسائل بسیار مهم در جلسه امروز باز شد ولی به دلیل غیرعلنی بودن نمی توانیم تمام مسائل را توضیح دهیم.
 
سخنگوی هیات رییسه مجلس با اشاره به اینکه بیانیه ای که در لوزان منتشر شد شفاهی بوده است ادامه داد: امروز از بسیاری از مباحثی که روزهای گذشته مطرح بوده از جمله فکت شیت و دیگر مسائل گذشته ایم و بحث مهم تبدیل توافق لوزان به متون کتبی شده است. 
 
وی درباره موضع رییس مجلس در جلسه غیرعلنی صبح نیز گفت: لاریجانی حمایت از تیم مذاکره کننده را متذکر شده و خواستار این شد که این حمایت به شکلی باشد که خواسته های نظام محقق شود. 
 
** مذاکره کنندگان تاکید کردند زیر بار بازرسی از تاسیسات نظامی نمی روند 
 
رییس فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه و سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده در جلسه غیرعلنی مجلس بیان کردند که زیر بار بازرسی از تاسیسات نظامی نمی روند. 
 
کاظم جلالی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: تیم مذاکره کننده ما در این جلسه بیان کردند اگر کسانی بخواهند تاسیسات نظامی را بازدید کنند ما زیر بار بازرسی از این تاسیسات نمی رویم ولی اگر بخواهند تاسیسات هسته ای را براساس آنچه در ان پی تی و قواعد بین الملل آمده بررسی کنند همکاری ها انجام می شود. 
 
وی جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس را « خوب» ارزیابی کرد و گفت: سخنان ظریف قاطع و در عین حال قانع کننده بود. 
 
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: آقای ظریف بیان کرد« ما ادامه دهنده خط مقاومت هستیم و تمام توان و تلاشمان را انجام می دهیم تا مذاکرات براساس عزت ملی و حفظ منافع کشور و تدابیر رهبری انجام گیرد». 
 
وی گفت: آقای ظریف همچنین بیان کرد که تذکرات رهبر معظم انقلاب در سخنانشان در همه امور به تیم مذاکره کننده کمک کرده اند. 
 
اسماعیل جلیلی نماینده مسجد سلیمان در مورد صحبت های ظریف و عراقچی در جلسه غیرعلنی مجلس درباره بازدید از مراکز نظامی ایران گفت: آقای ظریف و عراقچی بیان کردند که چیزی فراتر از پروتکل الحاقی را نمی پذیرند و پروتکل الحاقی را می پذیرند.


دیدگاه کاربران

حالا بهتر می فهمیم چرا آقا در آخرین سخنرانی شان گفتند «من» اجازه نمی دهم از مراکز نظامی بازدید شود، این آقایان مثل اینکه گوششان بدهکار نیست و ملت هم که خواب هستند!

بله و آقایان مجلس هم که قانع شده اند . همه چیز گل و بلبل است

ملت خواب نیستن و مطمئن باشید اگه کسی پاشو از گیلیمش دراز کنه چه داخلی و چه خارجی اون پارو قطع که سهله بلکه وجودشو نابود میکنیم

سرداران حسن روحانی چه کسانی هستند؟!!
عراقجی ـ امروز در مجلس شورای اسلامی
بازرسی از مراکز نظامی را پذیرفته ایم؛ اما مدیریت شده!!!
تحریم ها تعلیق می شوند، نه لغو!!!
شرم باد بر ما که غیوران عرصۀ جهاد را به فراموشی سپرده ایم و اکنون، اینان را سردار می دانیم؟!!!

ما سخن نویسنده کتاب دا را تکرار می کنیم
راوی کتاب «دا»: چرا باید به رهبر «چشم» بگوییم ولی کار خودمان را بکنیم؟/ چرا ایشان باید خون دل بخورند و بگویند اجازه بازرسی نمی دهند؟ این است تدبیر و امید!؟

دیری نمی پاید که شاهد یک قرداد ترکمانچای دیگری خواهیم بود . با این دولت و این مذاکره کنندگان ، خدا به فریادمان برسد .

پس تمام نگرانی ها ب جا بود و افرادی ک سالها قبل، قراردادهای ننگینی و ذلت باری و در مقام مذاکره کننده بسته بودند، اکنون در پی تکمیل پازل کدخداگونه خود هستن .... خدا هدایتشون کنه ک نمونه اعتماد ب آمریکا هم اکنون در مصر جلوی چشمانشونه و درس نمیگیرند

کلید عزت و آبرو و امنیت کشورو دودستی تقدیم آمریکاییها کردید رفت؟؟ ما رفاه نخوایم کیو باید ببینیم .. بابا من عزتم رو میخام من سربلندیمو میخام من اقتدارمو میخام .بردید مفت مفت فروختید؟؟ به چه قیمتی؟؟ از بین رفتن تحریما؟؟ چه خواب سنگینی ! کی از خواب بیدار میشین؟؟ خدایا دارم سکته میکنم... خدایا فقط امام زمانو برسون...

به نظر من هر کسی به آمریکا خودش را بسپارد و به جای خدا بر آمریکا توکل و توسل بجوید با شیطان همنشین خواهد بود در دنیا ، برزخ و قیامت. خدایا نور هدایتت را از ما مگیر .
لبیک یا حسین

کم کم دارم به این نتیجه می رسم که هر چی که آمریکایی ها گفته اند بی کم و کاست درست بوده!

موافقت با بازرسی از سایتهای نظامی کشور؛ مدیریت شده یا غیر خیانت به این کشور است.

*****اعلام وضعیت قرمز****
خطر خطر خطر
مقام معظم رهبری فرموده بودند فتته ای به مراتب خطرناک تر از فتنه 88 در راه است
عزیزان هدف دشمن داخلی وخارجی , ولایت فقیه است .میخواهند سخنان و دستورات مقام ولایت را کم رنگ کنند ودرآخر نتایج تمام بدبختیهایی که به واسطه آمریکا اسراییل ودشمنان داخلی برسرما آوردند را به مقام معظم رهبری وولایت فقیه نسبت دهند
این برنامه چندی قبل ازطرف دوستان پیش بینی میشد که حالا رنگ بیشتری به خود گرفته است
ولایت دوستان اطلاع رسانی کنید

غلط کردن!
پدر داخلی و خارجیشون رو در میاریم!

اگه برای بازدید از مراکز نظامی پا به این مملکت بذارن قبل از رسیدن به مکان مورد نظر برسن نابودشون میکنیم! با هر کسی که همراهشونه!
تمام!

یکی بگه اگه گوشت رو دادید دست گربه چطور میخواید مدیریت کنید اون هم با جدیت؟!!!!

خب لیست دانشمندان ما رو از کجا اوردند

فکر میکنید :
قرار دادهای ننگین تاریخ سرزمینمان در چه شرایطی وبا چه دلایلی امضا شدند!!!!!؟؟؟؟؟

عهد شکنی امریکا لااقل از دوازده سال پیش برای شخص اقای روحانی مسجل شد من نمیدانم چه اصراریه که ما تمام صنعت هسته ای که با خون شریفترین فرزندان این مملکت پا گرفته را بدون گرفتن هیچ امتیازی نابود کنیم و ان را فتح ا لفتوح بنامیم فقط برای اینکه بگوییم دولت تدبیر و امید با 5+1توافق کرد.دنیای فانی ارزش خیانت به اسلام ومسلمین را ندارد

رجا نیوز سایت دروغ گویان افراطی
(نامردی اگه چاپ نکنی)

آره دروغه... شما خوش باش ببخشید کیف وحالتون خراب شد شما سرتو بکن زیر لحاف ...

خیلیل بدبخت وخود شیفته وساده لوح ودیر فهمی....

دوست عزیز چه دروغی مثل اینکه این حرفها رو آقای عراقچی در مجلس بیان کردن ها!!!!!!!!!

نامرد اونایی هستند که غزت و شرف این مملکت را میذارند رو میز مذاکره , اخه یکی نست به اینا بگه اخه از این کار چی گیر مملکت میاد , خوب اگه ما تمام تاسیسات هسته ای راکه شما فشل کردید بذاریم کنار بهتر از ان است که تمام مراکز نظامیمان را در اختیار دشمن قرار بدیم , من فقط از جناب روحانی یک سوال دارم ,و ان این است که ایشان بفرماییند از این توافق چه چیزی عاید این مملکت میشود ؟

تهمت یک بعد فردی دارد یک بعد اجتماعی. الان که در ملاء عام تهمت زدید قطعا توبه آن نیز باید در ملاء عام باشد والا بخششی از سوی خداوند نخواهد بود. ما علاقه نداریم مردم کشورمان به اختلاف بیافتند. می‌شود بحث منطقی کرد. چرا تهمت؟

همون دولت راستگوی معتدل تو خوبه

اگه رهبر عزیز و سربازانش نبودن، الان افراطی گری رو خودت و خانوادت خوب می چشیدید.

ای عوام!امریکایی های کثیف و بزدل را تا کجا می خوای امیدوار کنید؟!!

آفرین، فقط تو خوبی حالا بدو برو بشین پای بی بیسیت برات حرفهای راست بزنه

ملت بزرگ ایران این خیانت بزرگ را نخواهد بخشید و زیر بار چنین ذلتی نخواهیم رفت

عراقچی در مجلس گفته ما بازرسی از مراکز نظامی راپذیرفته ایم بعد تو مجلس هیچ اتفاقی نمی افته...رهبر معظم انقلاب : مطلقا اجازه بازرسی از مراکز نظامی رانمی دهیم...عراقچی : بازرسی‌ها از مراکز نظامی به صورت مدیریت‌شده پذیرفته شده ...این تقابل بارهبری نیست ؟ آقایان نمایندگان محترم مجلس ، رهبر تنهاست

شرایط بسیار حساس ونگران کننده شده.
حتما منتظر این ادعا باشید که رهبری نگذاشت مذاکرات به سرانجام برسد.
چرا خوابیم؟

اگر اينطور كه جناب قدوسي ميگويند باشد، پس چرا رييس مجلس اعلام رضايت كردند از سخنان ظريف و معاونش؟

یعنی خاک عالم بر سر تون با این توافقتون. من رو بگو که طرفدار شما بودم چقدر به این بچه های رجا بد و بیراه گفتم...
فقط آقا

فرقی نکردی الانم داری به اونا بد و بیرا میگی توهین به دور از شخصیت ماست نقد منصفانه بکن

یکی نپرسید رفع همه تحریمها که با قانون جدید آمریکا امکان پذیر نیست پس سر چی دارین مذاکره میکنین اونم با اینهمه امتیاز نقد داده شده! نکنه برا چهارتا تحریم هسته ای مونده شدیم ؟

والله مجلس باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشد که اینگونه با ابروی و عزت ملت بازی میشود و اقایان همچنان سکوت کرده اند
ظریف بای استیضاح و برکنار شود

ما تا اخر پای رهبرمون ایستادیم بزار این ها هرکاری میخواهند بکنند ما راهمون جداست.لبیک یا خامنه ای

چرا فقط دولت تدبیر فرار رو به جلوش برا مردم و رهبری است به کدخدا که می رسه وا می رسه ...امکانتی که خدمون ساختیم به چه قیمتی دارید می دید ..شماها هم بالاتر غنی کنید تا اونها از شما بخرند

من هيچ چيز از نظام كه ندانم به اندازه ي يك سربازي رفتنم ميدانم كه به ما ميگفتند اگر حرف نقشه ساختمان آسايشگاه سربازان را هم بيرون از پادگان براي ديگران(كه هم وطنان ما بودند)بزنيد حفاظت اطلاعات نظامي را رعايت نكرده ايد و اسرار نظامي را فاش ساخته ايد...حال دولت ما بايد نظارت بر ساخت تسليحات نظامي مارا توسط آمريكا پديد آورنده ي داعش و قاتل زن و مرد بي گناه چه مسلمانو چه غير مسلمان را به اجرا در آورد و مديريت و همكاري كند!!!! اي واي برما!كه امنيت زن و مردو جان و مال و ناموسمان به خطر افتاد!اي مردم فرياد!از ناداني كه در حال اجراست(اگر پيام من را منتشر نكنيد درپيشگاه خداوند مسئول هستيد)

اقای کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل...اونا کی هستند که غنی سازی مارو به رسمیت بشناسن.
اها ببخشید یادم نبود ! کد خدا !کد خدا

هر کس به هر دلیل به روحانی رای داد , برود استغفار کند . این سازی که هیئت دیپلماتیک می نوازد صدایش بعدا در خواهد امد . خدا به حق جد رهبر معظم انقلاب عاقبت این مملکت را به خیر کند .

ببین دوست عزیز تندنرو. من خودم به روحانی رای دادم اما تصور نمی کردم که بخوان توافق این مدلی کنن. کما اینکه زمانی هم که یه عده به احمدی نژاد رای دادن تصور نمی کردن که ایشان مقابل رهبری وایسه و جریان انحرافی از دفترش سر دربیاره. پس این حرف رو نزن که بروید توبه کنید. رای دادن به افراد در ایران متاسفانه مثل هندونه نبریده هست. این حرف شما که میگید توبه کنید مثل حرف خوارج به امیرالمومنین هست که گفتن چون تن به حکمیت دادی پس کافر شدی. در حالیکه ایشان حکمیت را پذیرفته بود به شرط اینکه به قرآن حکم کنن و نه به هوای نفس

باسمه تعالی
لعنت بر ضد ولایت فقیه. لعنت مضاعف بر کسی که به اسم پیروی از ولایت هر کاری دلش می خواهد و دشمن می خواد را انجام می دهد. کسی که ملت شهید پرور را نامحرم می داند دشمن است نه دوست. دیکتاتور اون کسیه که سعی می کنه ملت متوجه نشوند دارد چه بلایی سرشان می آید.

این چه طریقی این سایت اتخاذ کرده..
دو روز دیگه داعش میاد این کشور به ویرانه تبدیل میکنه شما هر روز دارین به اختلافات درونی دامن می‌زنین. من از شما ها بیش‌تر می‌ترسم تا داعش!

بر فرض شما اجازه دادید و آنها دوباره دبه درآوردند، چه می کنید؟ دست شما به چی بنده؟

من واقعا نمي دونم كه آقايان دنبال چي هستند. ملت ما بيش از 30 ساله كه به خاطر اسلام، عزت و شرفش و اينكه كسي برايش تعيين تكليف نكنه جلوي آمريكا ايستاده. آخه شما چطور مي خواهيد براي كسانيكه اهل دروغ و تهمت هستند، اعتماد سازي كنيد. اگه فردا روزي (بعد از اعتماد سازي) دوباره به دروغ بيان بگن كه ايران داره فلان كار خلاف قرار داد انجام مي ده، اون موقع چيكار مي كنيد. لابد مي ريد مذاكره مي كنيد كه ....

ای بابا شما که میگید مردم غریبه نیستن پس چرا نمی گید چی شد تو مجلس چی گفتین ؟ چرا وقتی دولتی ها میگن بده شما میگین نمیشه گفت عیبی نداره؟
شما کاسب تحریم هستید

خوب دیگه دولت راستگویان هستش دیگه بیشتر ازاین انتظار نیست

جا داره همه از خوشحالی فریاد بزنیم بگیم روحانی مچکریم!

این عده فقط به دنبال عقبگرد ملت هستند، همانطور که در تحمیل قطعنامه و تعلیق سال 82 نقش داشتند...
هر تحریمی برداشته شود، به بهانه ای دیگر اعمال میشود...
مثل روز روشن است

یک کلام مواظب آقامون باشیم که دارد خون دل میخورد.

وخدا خدا زودتر دوران روحانی تموم بشه ...

آقای کریمی قدوسی، واقعا هیچ تعهدی نسبت به انتشار مطالبی که نسبت به عدم انتشار آنها قول داده‌اند، ندارند.
خجالت آوره که یک نماینده مجلس نتونه به اندازه ساعتی روی حرفش بایسته.
چطور باید به حرف همچین آدمی اعتماد کرد؟؟

برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه، این گندی که حضرات تو مذاکره زدن رو این روزا از دهن هر سیاست مداری از شرق تا غرب عالم میشه شنید. دیگه این مسخره بازی جلسه غیر علنی چیو قراره مخفی نگه داره! مثلا نمیدونستیم حضرات تا کجا وا دادن؟!

جشنهای نیمه شعبان را تبدیل به مطالبات هسته ای کنید بلکه راهپیمایی هسته ای

اتفاقا به جشن جامیان ظریف و رقص ماشینهای میلیاردی همراه با موسیقی زنده و برنامه لاو ترکاندن دختران و پسران بالاشهری تبدیل خواهد شد که از شدت فقر و تحریم دارند می میرند!

مرگ بر ضد ولایت فقیه

در مقابل این همه خواری و بی غیرتی؛ اگه تحریم هارو بردارن باز یه چیزی، ولی اونا همه چیزو میخوان، برد اونا و باخت ما

باید یک راهپمایی هسته ای خود جوش در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری و جلوگیری از باج دادن به غربی ها و به خطر افتادن امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به راه انداخت. باید به خیابان ها ریخت

تحریم برداشته نمی شود هیچ بلکه هم اضافه می شود اطلاعات مراکز حساس امنیتی به دست جاسوسان اسرائیل می افتد
همچین بدانند که کدام دانشمندان ایرانی را باید ترر کنند

سلام.دوستان واقعا اخبار ناراحت کننده است.من تعجب میکنم چرا مجلس سکوت کرده است!

رجا نیوز واقعا از این همه دروغ شرم نمیکنی همین تازه آقای ابوترابی در شبکه سه همه دروغ های شمارو تکذیب کرد بسه دیگه چرا فکر میکنید همه فتنه گرن و میخوان کشور بفروشن و فقط شمادلتون برا این کشور میسوزه میدونم نظر مخالف چاپ نمیکنید

نمردیم رجا واسه خبراتم ملت کامنت گزاشتن . خو این بندگان خدام که گفتن چیزی بیشتراز تعهدات بین المللی رو نمیپزیرن . البته واسه طیف فوق تندرو تعهدات بین المللی جایی نداره . خیلی واستون سنگینه جناح رقیبتون داره یه کارایی واسه مملکت میکنه .

وای بر ما که به خاطر رای آوردن در انتخابات به کشورمان خیانت کنیم.!

در انتخابات به افرادي كه امتحان پس داده اند راي دادن نتيجه اش مي شود اين