هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
ساعت 02:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 ساعت 16:05
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 15:55 ساعت
2024-5-15 16:05:24
شناسه خبر : 380907
وزیر کشور با بیان اینکه مردم در کل انتخابات حماسه آفریدند، گفت: انتخاباتی در بالاترین سطح امنیت و سلامت با رقابت خوب و مشارکت ارزشمند مردم شاهد بودیم.
وزیر کشور با بیان اینکه مردم در کل انتخابات حماسه آفریدند، گفت: انتخاباتی در بالاترین سطح امنیت و سلامت با رقابت خوب و مشارکت ارزشمند مردم شاهد بودیم.
گروه سیاست-رجانیوز: «احمد وحیدی» وزیر کشور امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: اخیرا برخی تلاش کردند با انتخاب گزینشی از مطلبی انتخابات را زیر سوال ببرند، مطرح شد که مردم شریف ایران حماسه آفریدند و برخی سعی کردند این جمله را به مرحله دوم انتخابات ربط بدهند و راجع به آن اظهارات متفاوتی کردند؛ اما واقعیت این است آنچه مطرح شد راجع به کل انتخابات بود.
 
به گزارش رجانیوز، وی با تأکید بر اینکه انتخاباتی در بالاترین سطح امنیت و سلامت با رقابت خوب و مشارکت ارزشمند مردم شاهد بودیم، بیان کرد: اینکه افرادی سعی می‌کنند این را کم نشان بدهند، کار اشتباهی است و اینکه بخواهند لفظ حماسه به دور دوم ربط بدهند تا حرف خودشان را محقق کنند.
 
وحیدی گفت: اگر انصاف دارند درباره اهمیت این انتخابات و برگزاری آن در بهترین سطح سلامت و امنیت و ابتکارات آن صحبت کنند. سعی نکنند مطلب را آنطور که دوست دارند تغییر جهت دهند تا بتوانند درباره آن صحبت کنند.
 
وزیر کشور در پاسخ به سوالی درباره برخورد با ماموران خاطی نیروی انتظامی، اظهار کرد: طبیعی است اگر هر مأموری دچار تخلف شود، با او برخورد می‌شود.
 
وی تأکید کرد: باید از تقطیع حرف‌ها و به انحراف بردن موضوعات جلوگیری کرد. ایستادن در مقابل قانون غلط و جلوگیری از اجرای آن تقبیح شده است.
 
وحیدی در خصوص ابلاغ مبلغ جدید جرائم، بیان کرد: رسیدگی به این موضوع در دولت به اتمام رسیده است اما زمان ابلاغ آن هنوز مشخص نیست.
 
انتهای پیام/


9
پسندیدم