هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 11:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 30 فروردين 1403 ساعت 23:48
پنجشنبه 30 فروردين 1403 23:26 ساعت
2024-4-18 23:48:37
شناسه خبر : 379614
جمعی از مدیران و فعالان دولتی و غیردولتی در بخش‌های مختلف اقتصادی در پیام های جداگانه درگذشت «پرویز داوودی» استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و معاون اول رئیس جمهوری دولت نهم را به خانواده آن مرحوم و جامعه علمی کشور تسلیت گفتند.
جمعی از مدیران و فعالان دولتی و غیردولتی در بخش‌های مختلف اقتصادی در پیام های جداگانه درگذشت «پرویز داوودی» استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و معاون اول رئیس جمهوری دولت نهم را به خانواده آن مرحوم و جامعه علمی کشور تسلیت گفتند.
گروه اقتصاد-رجانیوز: جمعی از مقامات، مدیران اجرایی و فعالان اقتصادی بخش‌های مختلف دولتی و غیردولتی، اساتید دانشگاه‌ در پیام‌های جداگانه درگذشت پرویز داوودی استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و معاون اول رئیس جمهوری دولت نهم را به خانواده وی جامعه دانشگاهی تسلیت گفتند.
 
به گزارش رجانیوز، محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی درگذشت مرحوم پرویز داوودی معاون اول فقید دولت نهم را تسلیت گفت.
 
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیام خود آورده است: خبر درگذشت برادر بزرگوار، مدیر جهادی و ولایی، استاد فرهیخته دانشگاه شهید بهشتی مرحوم دکتر پرویز داوودی موجب تاثر و تالم شد. این برادر عزیز که همه عمر بابرکت خود در راه انقلاب و خدمت به ملت بزرگ ایران صرف کرد، در دوران مسئولیت‌های مختلف خود نیز با تلاش خستگی‌ناپذیر و پیگیری‌های مستمر، کارنامه‌ای درخشان از خود به یادگار گذاشت.
 
وی افزود: اینجانب درگذشت این استاد فرهیخته و ولایی را به خانواده مکرم ایشان، دولتمردان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جامعه دانشگاهیان تسلیت می‌گویم و برای آن بزرگ‌مرد آسمانی از درگاه پروردگار مهربان غفران و رحمت الهی مسئلت می‌نمایم. روحش شاد و جایگاهش بهشت برین باشد ان‌شاءالله.
 
مرحوم داوودی دانشجویان زیادی را تربیت کرد
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت پرویز داوودی نوشت: او سال‌ها در کرسی تدریس دانشجویان زیادی تربیت کرد و در مناصب گوناگون اجرایی مشغول به کار بود؛ این ضایعه را به خانواده محترم، جامعه علمی و همکاران محترم آن مرحوم در موقعیت های مختلف تسلیت عرض می کنم.
 
پیام تسلیت رئیس‌کل بانک مرکزی در پی درگذشت پرویز داوودی
محمدرضا فرزین رئیس‌کل بانک مرکزی در پی درگذشت جناب پرویز داوودی اقتصاددان برجسته و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی پیام تسلیتی صادر کرد.
 
متن پیام رئیس‌کل بانک مرکزی به شرح ذیل است:
 
خبر ناگوار درگذشت استاد ارجمند جناب آقای دکتر پرویز داوودی اقتصاددان و از مدیران خدوم کشور در جایگاه‌ها و قوای مختلف موجب تأثر و تألم گردید.
 
اینجانب از طرف خود و همکاران نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران، فقدان این مدیر دلسوز و استاد بزرگ اقتصاد را به خانواده محترم و داغدار آن مرحوم، اساتید اقتصاد، همکاران و دانشجویان ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی و سلامتی مسئلت دارم.
 
انتهای پیام/