هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 13:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 فروردين 1403 ساعت 17:04
يكشنبه 26 فروردين 1403 16:13 ساعت
2024-4-14 17:04:01
شناسه خبر : 379125
تشکل‌ها و احزاب سیاسی با صدور پیام‌های جداگانه ای ضمن قدردانی از عملیات «وعده صادق» تاکید کرده‌اند:ایران در برار شرارت ها کوبنده عمل می‌کند و جبهه مقاومت هم تا نابودی کامل اسرائیل از پای نخواهند نشست.
تشکل‌ها و احزاب سیاسی با صدور پیام‌های جداگانه ای ضمن قدردانی از عملیات «وعده صادق» تاکید کرده‌اند:ایران در برار شرارت ها کوبنده عمل می‌کند و جبهه مقاومت هم تا نابودی کامل اسرائیل از پای نخواهند نشست.
گروه سیاست-رجانیوز: جبهه پایداری در پی عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای نوشت: عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خاک ایران در عمق سرزمین‌های اشغالی فلسطین، اقتدار ملی جمهوری اسلامی را با برد منطقه‌ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت و تمام هیمنه رژیم صهیونیستی را بر باد داد.
 
به گزارش رجانیوز، این بیانیه افزود: این عملیات غرورآفرین نشان داد که سیاست جمهوری اسلامی در منطقه تحت فرماندهی مستقیم رهبر معظم انقلاب، یک سیاست ثابت و غیرقابل تغییر است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از کشور و انقلاب و امنیت مردم هرگاه و هرکجا که احساس کند باید ورود کند، با تأیید شورای عالی امنیت ملی و دستور فرماندهی کل قوا وارد عمل خواهد شد و قاطعانه هم عمل خواهد کرد.
 
جبهه پایداری در بیانیه خود آورده است: سیلی محکم موشکی سپاه، مصداق عینی نشان دادن آیه شریفه «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّه وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُمْ» بود که بر سینه فرزندان قهرمان ملت در سپاه پاسداران نقش بسته است.
 
این بیانیه خاطرنشان کرد: این سیلی ایران به صهیونیست‌ها و متحدانش فهماند که فرماندهی معظم کل قوای ایران هر تهدیدی را به زبان بیاورد، عملیاتی می‌شود و در حد شعار باقی نخواهد بود. و صد البته فهمیدند اگر دست از پا خطا کنند، تمام منافع آنها در سراسر جهان مورد هدف قرار خواهد گرفت. چرا که در عمل آنچه که درباره‌اش تردید داشتند، شب گذشته به چشم خود دیدند. اما صهیونیست‌ها باید بدانند و حتما دانستند که این سیلی فقط بخش کوچکی از اقتدار ملت ایران بود؛ وَإِنْ تَعُودُوا نَعُدْ وَلَنْ تُغْنِیَ عَنْکُمْ فِئَتُکُمْ شَیْئًا وَلَوْ کَثُرَتْ وَأَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُؤْمِنِینَ (سوره انفال آیه ١٩)
 
جبهه پایداری انقلاب اسلامی در این بیانیه با درود و صلوات به ارواح طیبه شهدای سرافراز جبهه مقاومت از این اقدام عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که چشم و چراغ ملت مقاوم ایران است، تقدیر و اعلام کرد که: خشم فرزندان رشید ایران اسلامی، از جنایات رژیم تروریستی صهیونیستی در غزه پابرجاست و جبهه مقاومت تا نابودی کامل اسرائیل از پای نخواهند نشست.
 
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی هم در پیامی در پی عملیات تاریخی و پیروزمندانه نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به جنایات و اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی علیه اهداف و منافع جمهوری اسلامی ایران خصوصا حمله به اماکن دیپلماتیک ایران در سوریه، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ضمن تبریک به ملت ایران و آزادگان جهان، از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح و بخصوص دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران تقدیر کرد.
 
این پیام افزود: عملیات وعده صادق نیروهای مسلح بویژه دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با رمز مقدس "یا رسول الله" و در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران انجام شد، موجی از شادی و عزت و افتخار را در میان مردم ایران عزیزمان و کشورهای اسلامی به همراه داشت.
 
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پاسخ مشروع و تنبیهی ایران که براساس ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد انجام شد، نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در واکنش به شرارت ها و تجاوزات دشمن، قاطع، کوبنده و پشیمان کننده عمل خواهد کرد.
 
این پیام تصریح کرد: عبور پرنده‌های بدون سرنشین و موشک‌های کروز و بالستیک از دفاع عمیق و چندلایه صهیونیست‌ها و اصابت به هدف‌های از پیش تعیین شده، نشان از نبوغ و هوشمندی متخصصان نظامی کشورمان دارد که بر ائتلاف هوایی اسرائیل و حامیانش غلبه کرد.
 
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: عملیات «وعده صادق» علاوه بر آنکه مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم فلسطین بود که سال هاست برای آزادی سرزمین شان از چنگال رژیم خبیث صهیونیستی، مبارزه و مجاهدت می کنند، باعث تقویت روحیه و استحکام اراده رزمندگان جبهه مقاومت در منطقه به ویژه گروه های حماس و جهاد اسلامی در فلسطین خواهد شد.
 
این پیام بیان کرد: درود و رحمت خداوند بر ارواح شهیدان تاریخ‌ساز ایران اسلامی به ویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حسن طهرانی مقدم که با رشادت‌های تاریخ سازشان برای مردم ایران عزت و امنیت به ارمغان آوردند.
 
انتهای پیام/