هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 1 مرداد 1403
ساعت 08:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 بهمن 1402 ساعت 13:40
يكشنبه 15 بهمن 1402 13:35 ساعت
2024-2-4 13:40:51
شناسه خبر : 375014
 شاخص کل بورس در میانه معاملات امروز با ریزش ۵۳۵۱ واحدی مواجه شده است.
شاخص کل بورس در میانه معاملات امروز با ریزش ۵۳۵۱ واحدی مواجه شده است.
گروه اقتصادی - رجانیوز: شاخص کل بورس در میانه معاملات امروز با ریزش ۵۳۵۱ واحدی مواجه شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، در ۱ ساعت و ۵۲ دقیقه‌ای که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۲,۴۳۷ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین هفتگی، ۸% افزایش داشته است. اما نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین ماهانه، ۱۰% کاهش داشته است.
 
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۸۲۵ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی با ثبت رقم ۹۰ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
 
برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۱,۰۳۹ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای دومین روز متوالی با ثبت رقم ۲۰۵ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.
 
ارزش صف‌های خرید ۵۸۸ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۲۸۹ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش ۳۵ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۴۲ میلیارد تومان قرار دارد.

انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home