هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 19 آذر 1402
ساعت 21:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 1 خرداد 1402 ساعت 20:13
دوشنبه 1 خرداد 1402 20:09 ساعت
2023-5-22 20:13:34
شناسه خبر : 367698
وزارت خارجه الجزائر در بیانیه‌ای حضور وزیر امنیت قومی رژیم صهیونیستی در مسجدالأقصی تحت حمایت نظامیان این رژیم را بشدت محکوم کرد.
وزارت خارجه الجزائر در بیانیه‌ای حضور وزیر امنیت قومی رژیم صهیونیستی در مسجدالأقصی تحت حمایت نظامیان این رژیم را بشدت محکوم کرد.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: وزارت خارجه الجزائر در بیانیه‌ای حضور غیرقانونی «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت قومی رژیم صهیونیستی در مسجدالأقصی تحت حمایت نظامیان این رژیم را محکوم کرد و آن را نقض آشکار و مکرر قانون و قطعنامه‌های بین‌المللی دانست.
 
به گزارش رجانیوز؛ در این بیانیه آمده است، الجزائر این اقدامات تحریک‌آمیز را که در پی تجاوزات سازماندهی شده علیه ملت فلسطین و حقوق مشروع و غیر قابل تصرف آن صورت می‌گیرد، محکوم می‌کند.
 
«ایتمار بن گویر» وزیر افراطی امنیت قومی رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (دیروز)، برای دومین بار از زمان تصدی پست وزارت در کابینه «بنیامین نتانیاهو» به صورت غیرقانونی به همراه شماری از شهرک‌نشینان صهیونیست وارد صحن‌های مسجدالاقصی شد.
 
به نوشته روزنامه مصری «الأهرام»، الجزائر همچنین جامعه جهانی را به مسئولیت‌پذیری در قبال تشدید حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین فراخواند.
 
الجزائر همچنین بر همبستگی کامل با ملت برادر فلسطین و موضع ثابت این کشور برای یاری فلسطینیان جهت بازپس‌گیری حقوق مشروع خود از جمله تشکیل کشور مستقل به پایتختی قدس شریف تأکید کرد.
 
انتهای پیام/