هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 شهريور 1402
ساعت 06:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 1 مهر 1401 ساعت 21:44
دوشنبه 28 شهريور 1401 11:34 ساعت
2022-9-23 21:44:05
شناسه خبر : 360895
معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازی سايپا ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا۲ از سرعت گرفتن ارسال و تحویل خودرو به مشتریان خبر داد.
معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازی سايپا ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا۲ از سرعت گرفتن ارسال و تحویل خودرو به مشتریان خبر داد.
حسین کاظمی طرقی در خصوص آخرين وضعيت تحویل خودروهای گروه سايپا اظهار داشت : در راستای جلب رضايت مشتريان گرامی  با توجه به تعهدات به مشتریان محترم؛ برنامه ریزی دقیق  تولید محصولات؛  متناسب با تعهدات صورت پذیرفته و همواره تحت پایش و کنترل قراردارد تا خودروهای مشتریان محترم بموقع تحویل شود.
 
معاون بازاريابی و فروش گروه سايپا درخصوص تحویل خودروهای تیبا و تیبا ۲ افزود: در روز پنجشنبه ٢٤ شهريورماه با مدیریت و تلاش پرسنل محترم پلیس راهور فراجا تعداد 11000 دستگاه از خودروهای مشتريان محترم كه بخش عمده خودروهای مذکور مربوط به خودروهای گروه تيبا و تیبا ۲ بود شماره گذاری شد.
 
او تصریح کرد : هماهنگی جهت بازدید خودروها، اجرای کلیه فرایندهای شماره گذاری و تحویل فیزیک پلاک جهت این تعداد خودرو در یک روز بی سابقه بوده که جا دارد از تلاش  و برنامه ریزی دقیق پلیس راهور در این خصوص تشکر نماییم.
 
حسين كاظمی طرقی ضمن عذرخواهی مجدد از همه مشتريان محترم خودروهای گروه تيبا كه تحویل خودروهای آنان با تاخير روبرو شده است خاطرنشان کرد: طی روزهای آتی كليه خودروهای گروه تیبا شماره گذاری و تحویل مشتریان گرامی خواهد شد.
 
انتهای پیام/


کلیدواژه ها »